1.Nie wiem jakie masz hamulce ,jeśli nie lukasa to ręczny działa na zasadzie rozpierania szczęk z samo-regulatorem skokowym .Ręczny z tymi hamulcami działają słabo,ja na przykład co przegląd podciągałem na samo-regulatorach i ledwo przechodził.
2 .Kłania się regulacja gazu jeśli falują obroty ,2000rpm to normalne na zimnym silniku .Nie wiem czy masz założony silnik krokowy przy gazie.
3.Część bezpieczników jest przy aku,reszta pod kierownicą.Tylne przeciwmgielne często nie świecą ponieważ skorodowały blaszki lamp lub zgniły przewody od lamp do kostki w lewym tylnym błotniku za lampą.
4.Wyłącz napęd i sprzęgiełka wtedy przeguby nie kręcą się i nie będzie problemu,jeśli padnie przegub to przywleczesz się na tylnym napędzie
5.Ja mam koła 215-15 pali latem na trasie przy przepisowej jeździe 10 (zaznaczam że jeżdżę mało agresywnie na drogach

)