Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 02-05-2024, 07:03

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19-06-2011, 14:51 
Offline

Rejestracja: 07-02-2011, 10:12
Posty: 8
Witam wszystkich użytkowników.

Chcę kupić bagażnik rowerowy na tył samochodu(GV 2005).Ma to być bagażnik na 2-3 rowery proszę o pomoc ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy większość występujących bagażników pasuje do GV.
Może użytkownicy takich bagażników podpowiedzą jaki typ i marka najlepiej się sprawdza i da się zamontować pozostawiając koło zapasowe na miejscu.
Pozdrawiam !

P.S. Czy ktoś z forumowiczów używa bagażnika THULE na tył w GV ?


Na górę
Post: 19-06-2011, 15:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08-08-2008, 19:39
Posty: 1132
Cytuj:
Czy ktoś z forumowiczów używa bagażnika THULE na tył w GV ?

Tak, np. Kolega Vigo...

...i prosze zajrzec jeszcze tutaj: Zakładanie nowych tematów


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-06-2011, 11:15 
Offline

Rejestracja: 07-04-2011, 14:39
Posty: 26
Trochę przegryzłem już się przez ten temat. Można albo założyć bagażnik na hak, albo ewentualnie na koło zapasowe (po zawieszeniu koła bez pokrywy/osłony) - oczywiście inny (są takie, specjalne na koło).
Dla 2-3 rowerów warto rozważyć przewóz na dachu - z pomocą drugiej osoby da się je tam wstawić. Przećwiczyłem.


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-06-2011, 14:49 
Offline

Rejestracja: 04-06-2011, 22:00
Posty: 39
Lokalizacja: DLW
Nie wiem, czy Ci to pomoże, ale ja mam w aucie z kołem z tyłu bagażnik na haku. Jest extra. Bałbym się 3 rowery wieszać na kole czy na bagażniku, a na górze to raczej kłopot. Pomykałem z tym moim bagażnikiem przez całą Polskę. Można jechać w miarę szybko i bezpiecznie. Polecam.
Acha, jak masz sporo kasy do wydania, to kup sobie odchylany, będziesz mógł zaglądać do bagażnika w tzw. międzyczasie. Jak robisz objazdówki i jeździsz w różnych miejscach, to zapewne jest wygodne. Ja mam jakiś tani, nieodchylany, to zaglądam sobie do bagażnika od środka 8) ale zwykle jadę w jedno miejsce i tam rozładowuję rowery i wszystko inne.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]