Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 12:47

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28-08-2021, 20:58 
Offline

Rejestracja: 10-03-2021, 08:00
Posty: 418
Suzuki: Vitara Hybrid 4WD
Powoli zbliża mi się pierwsze pół roku z Vitarą i zastanawiam się, czy warto dokupić to 2 letnie ubezpieczenie kosztów naprawy.
W kilku wątkach tu na forum przewinął się ten temat i zazwyczaj w negatywnym kontekście, czyli, że ktoś miała jakiś problem, ale niestety to dodatkowo ubezpieczenie go nie obejmowało.

A jakie są Wasze doświadczenia z tym programem? Czy ktoś miał jakieś pozytywne doświadczenia z tym ubezpieczeniem i się przydało, czy może tylko negatywnie je oceniacie?
Wszelkie opinie mile widziane, łącznie z tymi, że ktoś się z jakiś powodów (jakich?) na to nie zdecydował w ogóle.


Na górę
Post: 23-02-2022, 08:49 
Offline

Rejestracja: 10-01-2016, 17:21
Posty: 178
Suzuki: Vitara IIS 1.4AT 4WD
w 4 tym roku eksploatacji od czasu do czasu radar antykolizyjny dawał mi fałszywe alarmy, nawet przy dobrej pogodzie. W ASO odniosłem wrażenie, ze zależy im by to zrobić z tej dodatkowej gwarancji, wypełnili papiery przyszła decyzja od ubezpieczyciela (bo ta gwarancja to w pewnym sensie ubezpieczenie) i radar został wymieniony. Koszt na fakturze to ponad 6000pln - ja miałem bezgotówkowo. Jak dla mnie plus.

_________________
Vitara II 1.4 AllGrip AT
Swift V 1.2 CVT


Na górę
Post: 27-01-2024, 14:28 
Offline

Rejestracja: 27-01-2024, 14:23
Posty: 1
Suzuki: vitara
Witam mam pytanie czy najpierw udać się do serwisu czy zgłosił usterkę lub podejrzenie awarii. Mam problem z skrzynią biegów podjechałem do serwisu umówić się na termin ogledziń i ustalenia czy to jest usterka czy awaria skrzyni i pań w serwisie nie wie czy mam do głosić do ubezpieczyciela . Jaki jest model postępowania w przypadku tej gwarancji 3+2


Na górę
Post: 27-01-2024, 15:36 
Offline

Rejestracja: 18-04-2015, 17:02
Posty: 890
Do serwisu - oni po weryfikacji zgłaszają


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]