Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 09-05-2024, 01:59

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29-11-2015, 23:17 
Offline

Rejestracja: 29-10-2015, 09:46
Posty: 26
Lokalizacja: Kraków
Witam,
Od jakiegoś czasu próbuje sobie znaleźć idealna pozycje za kierownica...
uwazam ze przeod fotela jest troche za plaski dla mnie - podobnie bylo w swifcie o podobnie tak jak tutaj mozna to "poprawic podstawiajac odpowiedniej grubosci nakretki pod sruby mocowania prowadnic fotela z przodu.
Mimo tego nadal mam wrazenie ze cos jest nie tak. Jak juz wyreguluje sobie dobre pod nogi ...to kierownica jest tak jakby za daleko...ok mozna podjechac do gory, ale wtedy mam wrazenie ze podlokietniki sa za nisko.
Jakie sa wasze wrazenia? znaleźliście idealna pozycje za kolkiem?
Moze macie jakies patent jak przyblizyc kierownice ciut bardziej, nie wiem moze jakis dystans da sie zamontowac?


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-11-2015, 21:02 
Offline

Rejestracja: 09-01-2010, 14:02
Posty: 3375
Lokalizacja: Kwidzyn
Faktycznie trochę mi brakowało regulacji wzdłużnej kierownicy. Ale po kilku tys. km tak jakoś się "usadziłem". Mam 180cm i dość długie nogi, a co za tym idzie, jak ustawiłem się do kierownicy, to nogi trochę ugięte. Zawsze jeździłem na najniższym fotelu. U mnie to była trochę kwestia przyzwyczajenia do innej pozycji, bo wcześniej jeździłem z tyłkiem bliżej asfaltu. :]
W s-croosie mam czego i brakowało w SX4/Sedici, mianowicie kierownicę w dwóch płaszczyznach i jest OK :ok:
Poza tym jestem z pokolenia "maluchowców" i wtedy pozycja za kierownicą była na baaaaarzo odległej pozycji. Priorytetem było mieć samochód, jakikolwiek :] Mój pierwszy miał 18 lat i cieszyłem się że miał fotel :skoczek:


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]