Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 21:52

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kamera cofania
Post: 16-05-2022, 17:25 
Offline

Rejestracja: 23-03-2022, 09:42
Posty: 6
Suzuki: Sx4 s-cross
Witam,
mam Suzuki SX4 S-CROSS 2014r z ekranem dotykowym Pioneer AVIC-F9770BT. W ustawieniach znalazłem możliwość włączenia kamery cofania ale ze względu na jej brak nic nie daje włączenie. Na tylnej klapie mam miejsce w którym widać, że jest ramka do wycięcia zeby wstawić kamerę. Może ktoś wie czy jest możliwe, że samochód jest przystosowany do tego i kable są poprowadzone i wystarczy kupić kamerę i podpiąć na tylnej klapie czy będzie trzeba je poprowadzić przez cały samochód, aż do panelu dotykowego ? Dodatkowo czy ktoś może polecić jakąś kamerę cofania dedykowaną do tego modelu ? Próbowałem dowiedzieć się w Suzuki LADMAR ale tam twierdzą, że raczej nie zamawia się oryginalnej kamery bo jest to olbrzymi koszt i oni tego nie zamawiają.
Dodatkowo ciekaw jestem czy możliwe, że te samochody wychodziły z fabryki z takimi panelami czy jak pioneer to już dokładane przez pierwszego właściciela w jakimś przydomowym warsztacie ?

Pozdrawiam


Na górę
Post: 18-05-2022, 13:36 
Offline

Rejestracja: 17-03-2022, 07:36
Posty: 94
Suzuki: Vitara II 1,6
Ktoś na forum chyba pisał, że wiązka jest ale, że miał chińską kamerkę to nie szukał adapteru aby podłączyć w klapie bagażnika tylko poprowadził nowy kabel i dał adapter przy stacji multimedialnej (bo ten łatwiej znaleźć).
Najlepiej będzie jak zdemontujesz stację i zobaczysz czy jest gdzieś wtyczka zielona wolna.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

_________________
Suzuki Vitara II LY (2016r.), 1.6 4WD AllGrip


Na górę
Post: 28-05-2022, 16:29 
Offline

Rejestracja: 23-03-2022, 09:42
Posty: 6
Suzuki: Sx4 s-cross
@Rafael22 dzięki, spróbuje w takim razie to zdemontować. Czyli jeśli będzie zielony wtyk wolny to i wiązka powinna być przy klapie poprowadzona


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]