Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 23:39

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-11-2020, 13:07 
Offline

Rejestracja: 07-10-2020, 13:21
Posty: 15
Suzuki: swift
Cześć

jak w temacie, planuję zakup suzuki swift, byłam już w salonie, oglądałam i jeżdziłam. Do tych, którzy jeżdża już swiftem kieruję pytania:
1. Jak się siedzi Wam w tym autku? Czy wygodnie? Jestem kobieta ok.160cm wzrosu, autko potrzebuję na dojazd do pracy codziennie okolo 23 km w 1 stronę, mam problem z bolącą prawą nogą w biodrze i przód uda czasem, teraz jeżdże octavią 1 i mam odczucie że to od jazdy mnie ta noga boli. Niby miałam jazdę próbną ale tak naprawdę po takiej chwilowej jeżdzie trudno mi ocenić. Właściwie to w kazdym aucie do jakiego siadam to nogę "czuję" więc już nawet tracę nadzieję, że zmiana auta całkiem zlikwiduje ten problem.

Jechałam też suzuki ignis i tam mam odczucie ze siedzi się wygodniej ale czy rzeczywiście to nie złudzenie, ponoć przy dłuższej jeżdzie ignis jest mniej komfortowe a i cena wyższa...

2. czy blacharka jest rzeczywiscie taka cieńka? czy pod wpływem gradu jest ryzyko ze będą dziury na lakierze? W Krakowie na wiosnę było ostre gradobicie i na skodzie zero śladu, czy na suzuki swifcie mogą zostać dziury?

3. Jak jest ze zmianą żarówek? Czy można bez trudu samemu wymienić czy trzeba jeżdzić na warsztat?

4. Teraz zostały juz tylko nieliczne modele u dilerów, ceny nowych po liftingu idą w górę i zastanawiam się jeszcze nad zakupem takiego 1-2 latka, na otomoto można znaleźć takie. Który silnik lepszy ten z hybrydą czy bez? Jaka będzie różnica w spalaniu? Zależy mi na niskich kosztach dojazdu do pracy



Z góry dziękuję za pomoc :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]