Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-07-2025, 23:51

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czujnik HALLA
Post: 24-03-2011, 18:05 
Offline

Rejestracja: 11-09-2010, 08:21
Posty: 14
Lokalizacja: Wielkopolska
Od jakiegoś czasu pisałem o usterkach w mojej suzi z silnikiem mazdy 2.0TDI. 98 rok. Otóż okazało się, że wine ma Czujnik obrotów pompy Czujnik Halla. Czy ktoś z was przerabiał ten temat? zauważyłem że trudno zdobyć oryginał więc czy można go zastąpić czujnikiem z innego auta?
Pozdrawiam Marek Z. :lol:


Na górę
 Tytuł: Czuujnik Halla
Post: 25-03-2011, 21:05 
Offline

Rejestracja: 11-09-2010, 08:21
Posty: 14
Lokalizacja: Wielkopolska
W mojej Suzi temat raczej sie skończył. po wymianie tego czujnika auto nie to. pali od kopa, nie szarpie- praca silnika równa czyli normalna-wreszcie.
Pozdrawiam Marek Z.


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-04-2011, 10:02 
Offline

Rejestracja: 19-01-2010, 20:18
Posty: 40
Lokalizacja: Kołobrzeg
kolega u mnie również jest problem z odpaleniem na ciepło i tak myslałem o wymianie tego czujnika możesz powiedzieć gdzie go kupiłeś i czy to duży koszt


Na górę
 Tytuł: czujnik Halla
Post: 29-04-2011, 11:06 
Offline

Rejestracja: 11-09-2010, 08:21
Posty: 14
Lokalizacja: Wielkopolska
U mnie oprócz utrudnień w odpalaniu występował objaw nie równej pracy sinika jakby nie dostawał paliwa i to była wina czujnika Halla. Czujnik ten kupiłem z uszkodzonej pompy tego typu za 100 zł. Na allegro ogłasza się facio spod Zielonej Góry który naprawia te czujniki za ok 180zł plus przesyłka. Jeżeli masz znajomych mechaników od diesla to poszukaj między nimi a być może uda ci się dorwać w podobnej cenie. Nie dawno na forum ktoś się wypowiadał na temat uszczelnienia układu paliwowego jako podstawowego powodu utrudnionego odpalania - odszukaj i przejrzyj ten komentarz.
Pozdrawiam Marek Z.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]