Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 16-04-2024, 15:11

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05-11-2020, 13:38 
Offline

Rejestracja: 13-01-2016, 22:50
Posty: 4
https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-gr ... sPreview=1

Witam
Oferuje do sprzedaży samochód marki Suzuki, model Grand Vitara I, skrzynia biegów automatyczna.
Jestem II właścicielem w Polsce, użytkuje samochód od 4 lat. Samochód posiada udokumentowaną historię serwisową w czasie użytkowania za granicą oraz częściowo w Polsce.
Przegląd techniczny ważny do 15.10.2021 r.
Ubezpieczenie OC ważne do 04.04.2021 r.
Pojazd jest wyposażony w instalację LPG STAG; model STAG4; zbiornik gazu mieści ok 44L LPG; spalanie ok 13 L LPG/100 km. Instalacja została zamontowana w 2014 r.
Przez okres w którym eksploatowałem pojazd były wymieniane/zamontowane następujące elementy:
- bieżąca wymiana oleju w silniku (co 10 tyś. km) wraz z kpl. filtrów łącznie z filtrami gazu
- wymieniony olej w automatycznej skrzyni biegów
- wymienione oleje w mostach napędowych tylnym, przednim oraz reduktorze (październik 2020 r.)
- wymienione amortyzatory tylne
- wymienione łączniki stabilizatora
- wymienione tule wahaczy tył
- wymieniane na bieżąco pozostałe elementy zawieszenia, które tego wymagały
- wymienione szczęki hamulcowe tył (październik 2020)
- wymieniona listwa wytryskowa LPG (październik 2020)
- wymienione klocki hamulcowe przednie wraz z toczeniem tarcz
- wymienione elementy układu klimatyzacji wraz napełnieniem czynnika i odgrzybianiem
Pojazd posiada założone podkładki pod sprężyny 3,5mm oraz 4,5 mm oraz założone dystanse amortyzatorów tylnych co umożliwia założenie wyższych opon np. 235/70/16 i przekłada się na zwiększenie prześwitu pojazdu.
Pojazd użytkowałem głównie na dojazd do pracy (głównie trasa 60 km poza miastami) oraz od czasu do czasu rekreacyjnie. Pojazd nigdy nie był użytkowany w ciężkim terenie, natomiast reduktor i przedni napęd są całkowicie sprawne.
Pojazd posiada ramę na podwoziu. Został na wiosnę tego roku przeze mnie zakonserwowany. Brak wycieków olejów, płynów. Samochód nigdy mnie nie zawiódł. Jest to samochód z małą ilością elektroniki, prosty do napraw i wytrzymały, ponieważ głównie wymieniane są elementy mechaniczne. Samochód jak na swój wiek jest dobrze utrzymany i chciałbym aby trafił w dobre ręce. Na chwilę obecną nie wymaga wkładu finansowego.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]