Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl
https://www.suzukiklub.pl/forum/

Zestaw naprawczy koła w nowym s-cross SP
https://www.suzukiklub.pl/forum/viewtopic.php?f=109&t=23534
Strona 1 z 1

Autor:  volusia125 [ 06-01-2025, 19:12 ]
Tytuł:  Zestaw naprawczy koła w nowym s-cross SP

Cześć, czy ktoś się orientuje czy w zestawie naprawczym powinno znajdować się coś więcej niż gaśnica, butelka z chemią, śruba do holowania oraz kompresor? Mam na myśli lewarek, klucz do kół?

Autor:  Piotrekrm [ 06-01-2025, 19:23 ]
Tytuł:  Re: Zestaw naprawczy koła w nowym s-cross SP

Ja u siebie mam dodatkowo klucz do kół ale nie wiem po co mi jak nie mam lewarka i nie mam na co wymienić :)

Autor:  wawax [ 06-01-2025, 22:21 ]
Tytuł:  Re: Zestaw naprawczy koła w nowym s-cross SP

Zestaw naprawczy musi uszczelnić oponę i zbudować ciśnienie. Nie służy do wymiany koła. Jak Ci opona pęknie z boku to dzwonisz po lawetę. Ja zamawiając auto od razu brałem dojazdówkę, bo 3/4 moich uszkodzeń opon to były właśnie pęknięcia z boku, a nie najechanie na gwóźdź.

Autor:  monmar1 [ 26-01-2025, 14:11 ]
Tytuł:  Re: Zestaw naprawczy koła w nowym s-cross SP

Przy okazji tematu dojazdówki mam pytanko: jaki podnośnik ( lewarek ) będzie pasował do s-crossa, chciałbym dokupić aby mieć możliwość samodzielnej wymiany kół.

Autor:  arekws1 [ 27-01-2025, 08:54 ]
Tytuł:  Re: Zestaw naprawczy koła w nowym s-cross SP

Dowolny trapezowy do 1.5T.
Wazne by mial wciecie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+01:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/