Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 18-04-2024, 23:49

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23-02-2007, 19:21 
Offline

Rejestracja: 27-06-2006, 22:07
Posty: 22
Lokalizacja: Słupsk
witam, a ja zamontowałem dzisiaj hak holowniczy. koszt zakupu ok 700 zł automat, tzn ze zdejmowaną końcówką, bardzo prosty w montażu polecam firmę
PPUH Henryk i Zbigniew Nejman "AUTO-HAK" Sp.j.

76-200 Słupsk ul.Słoneczna 16K
Tel. +48 59 8414-414, 8414-413
www.autohak.com.pl
Sprzedają na miejscu, maja dwa rodzaje automat tzn z wypinanym hakiem, zostaje tylko otwór na który nakładacie zaślepkę, no i zwykłe tradycyjne które są tańsze.
Nie pamiętam cen. Firma solidna jest to producent haków na cały świat, nie montują. Montaż prosty odkręcacie tylny zaczep, tłumik, w ramie są otwory do których przykręcacie belkę z uchwytami. Jest tylko jeden problem. Poza otworami przygotowanymi przez japończyków musicie w ramie nawiercić 3 otwory 13 mm i do tego musicie mieć wiertarkę kątową. Ja narazie tego nie zrobiłem i jeżdżę, muszę tylko znależć dobrego elektryka. A wy gdzie serwisujecie swoje GV?


Na górę
 Tytuł:
Post: 27-02-2007, 19:34 
Offline

Rejestracja: 27-06-2006, 22:07
Posty: 22
Lokalizacja: Słupsk
700zł to koszt zakupu, zamontować można samemu tylko w ramie trzeba nawiercić trzy otwory a do tego potrzebna jest wiertarka kontowa. Najpier demontujesz tylny zaczep, tłumik ( to b. proste) i musisz w zderzaku wyciąć kawałek plastiku 8 cm x 8 cm. no i poskręcać belkę z uchwytami. Do tej pory jest prosto. Pozostają trzy śruby ( otwór 13) no i jak wspomniałem tylko wiertarka kontowa. Ja na razie wszystko zamontowałem bez tych trzech śrub, bo nie mogę nigdzie pożyczyć takiej wiertarki, ale można będzie później bez zadnego demontazu nawiercić otwory i pozakładać śruby. Zdjecia zaraz zrobię ale nie wiem czy uda mi się je wysłać bo jeszcze tego nie robiłem. Aha elektry wziął 40 zł za podłaczenie kabelków no i na stacji diagnostycznej za wpis 35 zł.
A no i możesz kupic hak tradycyjny z bolcem na stałe chyba jakieś 400 zł.


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-03-2007, 20:06 
Offline

Rejestracja: 27-06-2006, 22:07
Posty: 22
Lokalizacja: Słupsk
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]