Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 18-04-2024, 17:32

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29-06-2015, 16:25 
Offline

Rejestracja: 29-06-2015, 15:59
Posty: 2
Lokalizacja: Białystok
Witam wszystkich na forum, parę dni temu sprzedałem samochód i powolutku na przestrzeni miesiąca chciałbym znaleźć coś nowego, coś:
- do 30tys.
- 4x4
- !WOLNOSSĄCA BENZYNA!
- względnie cichy w środku (cichy silnik)
- sprawdzona jednostka
- nie musi to być demon prędkości, już się wyszalałem, mandaty drogie a jazda ograniczać się będzie do polnych dróg(mieszkam za miastem) i poruszaniu się po mieście głównie obwodnice
- najważniejsze, zainteresowałem się off roadem wiem że GV to nie patrol ale lepiej kupić Suzuki które jest w miare uniwersalne niż kupić terenówkę z krwi i kości i dojść do wniosku że to nie to, na dzień dzisiejszy potrzebuję uniwersalnego samochodu którym wjazd w lekki teren może sprawić wiele frajdy. miasto 60% wiejskie drogi 30% 10% lekki teren for fun

Z reguły o swoje samochody bardzo dbam w szczególności nie żal mi pieniędzy na pielęgnacje silnika oleje filtry zmieniam zawsze po 8-10tys. km, bierzące naprawy staram się załatwiać szybko natomiast nigdy nie miałem japończyka, zawsze mocny niemiec w klekocie. Czas coś zmienić i spać spokojnie, próbowałem doszukać się awarii w 2,0 i 2,4 benzynkach suzuki i z tego co wyczytałem Suzuki nie ma awaryjnych benzyn?! Ile te motory przejadą bez remontu przy dobrym traktowaniu? Unikać przebiegów rzędu 150-200tys.? Samochodem zamierzam jeździć z 5 lat, przebiegi roczne około 12tys. Chciałbym abyście mi doradzili który silnik i w jakiej budzie wybrać. Jeżdżę sam bądź z jednym pasażerem czasem zdarza się krótka trasa w 4 osoby. Przeczytałem że najlepszą opcją w teren byłaby wersja 3drzwiowa z motorem 2,4l natomiast problem jest taki że jest to niemożliwe w tym przedziale cenowym. Co myślicie o 2,0l w wersji 3d i czy naprawdę jest ona lepsza w terenie? 2.0 w wersji 5 drzwiowej może być zbyt ociężały? Podejrzewam że zmiany jakie zajdą w GV to zawieszenie i opony nic więcej bym w niej nie zmieniał bo pewnie nie miałoby to sensu. Najbardziej boje się trafić na bubla który pije dużo oleju, a przecież ma tylko "70tys. km"...
EDIT: http://otomoto.pl/oferta/suzuki-grand-v ... y7d29.html ktoś może oglądał?


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-07-2015, 16:20 
Offline

Rejestracja: 29-06-2015, 15:59
Posty: 2
Lokalizacja: Białystok
Panowie doczytałem trochę i odpowiedzcie mi na jedno pytanie jak się zachowuje automat w GV II? lepszy niż manual? Nie mogę nic znaleźć na ten temat w GV I niby automat był dobry a jak jest w dwójce?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]