Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 26-04-2024, 00:42

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 31-03-2015, 13:04 
Offline

Rejestracja: 12-02-2015, 19:27
Posty: 142
Suzuki: GV II ,
Ok, dzięki. Pewnie kiedyś się odważę :-) Niestety aukcja, którą zalinkowałem została już usunięta. Widać, że aliexpress szybko kasuje oszustów :!:


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-04-2015, 23:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-01-2015, 20:19
Posty: 228
Lokalizacja: śląsk
krudnik78 pisze:
...dograłem np. Torque dzięki czemu mogę sprawdzać błędy w czasie jazdy


Czy procz sprawdzaniia błędów można je również kasować?
Czy potrzebny jest do tego jakiś dodatkowy adapter obdII? Widać go na stronie z aliexpress, którą zapodałeś?

Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-04-2015, 08:21 
Offline

Rejestracja: 12-02-2015, 19:27
Posty: 142
Suzuki: GV II ,
Tak, musisz mieć podłączony do gniazda pod kierownicą interfejs diagnostyczny bluetooth. Ja kupiłem iCAR nano i jestem zadowolony. Niestety czyta tylko błędy silnika. Bez problemu kasuję błędy katalizatorów poniżej progu , ale np. kontrolki ESP już nie sprawdzisz.
O dziwo np. Torque free widzi błędy, a Torque PRO już nie :-) Podobne aplikacje są też na winCE, tylko trzeba poszukać. Ale faktycznie na androida jest łatwiej. A propos, jak długo uruchamia się taka stacja z andkiem na pokładzie?


Na górę
 Tytuł:
Post: 06-04-2015, 09:00 
Offline

Rejestracja: 14-10-2013, 09:06
Posty: 119
Lokalizacja: Kwidzyn
Co do błędów to można kasować błędy chwilowe, przejściowe. Błędów stałych nie skasuje raczej żaden interface. Dopiero usunięcie usterki umożliwia skasowanie błędu. Innymi słowy można skasować błędy, które są zapisane w pamięci komputera ale aktualnie w danym momencie nie występują.

Co do czasu uruchamiania stacji multimedialnej to ok 0,5-1 min. Radio uruchamia się najszybciej, CD najwolniej. Nagrywanie trasy szybciej od CD, a wolniej od radia.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]