Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 20-04-2024, 11:25

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30-10-2012, 12:46 
Offline

Rejestracja: 30-10-2012, 11:18
Posty: 12
Witam mam możliwość importu do kraju Suzuki Grand Vitara Van z 2008 roku z Niemiec. Samochód jest zarejestrowany na 2 osoby i nie ma tylnej kanapy. Czy ktoś z klubowiczów wie czy taka wersja ma wszystkie mocowania (gniazda na śruby do pasów itp.), które umożliwią na zamocowanie tylnych foteli?


Na górę
 Tytuł:
Post: 15-11-2012, 21:02 
Offline

Rejestracja: 23-04-2011, 11:08
Posty: 33
Lokalizacja: Kraków
Helloo

W GV są wszystkie mocowania robione seryjnie i pod pasy i siedzenia .
Ale skalkuluj sobie czy ci się to opłaci targać vana !!!!!!!!!!!!!!
Tylna kanapa w polsce chodzi po około 3 000 do 4 000 plus pasy. akcyza do urzędu celnego trzba opłacić itak dalej
A i przełączniki tylnych szyb i roleta bagaznika.

Polscy srociarze poczuli parcie na te towary do suzuki GV i nazucają potęzne ceny na te części .
ja osobiście mam nie orginalną kanapę bo orginalna kosztuję do GV 1 3 000zł

ta nie orginalna kanapa to jest opraszka (jak ławka z perku ) sztywna i nie ruchoma


Na górę
 Tytuł:
Post: 15-11-2012, 21:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-10-2012, 22:39
Posty: 6
trochę kolega przesadza, kanapę można kupić za 1500zł. Ja też mam auto przerobione z Van-a, co prawda GV I, po małych przeróbkach idealnie pasuje kanapa z Terrano, składa się jak oryginalna

_________________
2,5 V6 GV I


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-11-2012, 08:15 
Offline

Rejestracja: 23-04-2011, 11:08
Posty: 33
Lokalizacja: Kraków
kanapa z terrano moze i pasuje ale nie jest orginałem i napewno kolorystycznie tez odbiega od orginału.
Pozatym kolega pytał o GV 2


Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-11-2012, 10:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01-03-2012, 20:42
Posty: 391
Lokalizacja: Hajnówka
Moim zdaniem nie warto się w to bawic. Ceny Vitar u nas są już na bardzo przystępnym poziomie i stan takich aut w większosci przypadków będzie lepszy niż Vanów kupowanych do firm. Wiadomo że autem słuzbowym jeździ się inaczej niż własnym :P


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-11-2012, 22:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-10-2012, 22:39
Posty: 6
Raczej bym nie uogólniał. W Danii do aut LKW państwo daje spore dopłaty, dlatego tam w rodzinach ludzie wolą mieć dwa czy trzy auta ciężarowe niż jedną osobówkę, z tego powodu przebiegi często są bardzo małe. Poprzednia właścicielka mojej GV prowadziła fitness club więc auta raczej nie katowała. Co do samych siedzeń w moim przypadku oryginalnie jest szara skóra i udało się dokupić tył z terrano również w szarej skórze, różnią się jedynie kształtem zagłówków no i są trochę "inaczej szyte"
Wiadomo są plusy i minusy... :)

_________________
2,5 V6 GV I


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-07-2014, 19:27 
Offline

Rejestracja: 26-05-2011, 17:32
Posty: 6
Witam
Na czym polegają przeróbki foteli z terrano? Obecnie w samochodzie mam zamontowane zamiast tylniej kanapy przednie fotele bez szyn (pomysł poprzedniego właściciela), namierzyłem kanapę za 500zł ale w innym kolorze. Ile zaoszczędzę na kanapie terrano i czy pasuje jak oryginalna tzn czy jest możliwość składania kanapy, ilość miejsca na nogi i nad głowa jest taka sama?

Pozdrawiam


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]