Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 08:02

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05-04-2014, 13:21 
Offline

Rejestracja: 24-01-2012, 18:12
Posty: 85
Lokalizacja: Wrocław
Zastanawiam się nad wymianą "przodu" mojej Vitarki na taki jaki jest obecnie w ofercie salonowej. Obecny trochę mi się już znudził a samego samochodu wymieniać nie zamierzam.
Przeprowadzałem już takie operacje w innych moich samochodach więc może przyjdzie i czas na Suzuki.
W prawdzie jak na razie ceny części są dość szalone ale pewnie będą powoli spadać.
Do rzeczy więc,
myślę o wymianie zderzaka (oczywiście w komplecie z kratkami, halogenami itp.) oraz grilla.
Lampy pozostałyby stare bo nowe niewiele się różnią a koszt niewątpliwie przerósłby sens zmian. Po tych zmianach efekt powinien być zadowalający mnie.
I tu pytanie do zorientowanych, czy nastąpiły jakieś zmiany we wzmocnieniu stalowym za zderzakiem? Wydaje mi się, że błotniki i maska pozostały bez zmian.
Czy znacie może jakieś inne przeszkody, które utrudniłyby taką operację?
Nie chciałbym robić jakiegoś druciarstwa czy "klejenia taśmą" dlatego wysztko musi dobrze pasować.


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-04-2014, 15:28 
Offline

Rejestracja: 18-08-2013, 19:53
Posty: 9
witam nie ma zadnych przeszkod aby zrobic taka podmianke ja tez sam na tym mysle , moze byc tylko problem ze srubkami montazowymi gdyz moga byc inaczej rozstawione ale to pikus wiertarka i po sprawie :]


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-05-2014, 06:27 
Offline

Rejestracja: 24-01-2012, 18:12
Posty: 85
Lokalizacja: Wrocław
Wgryzłem się trochę w temat i mimo, że na razie sobie odpuszczę to jakby ktoś miał chęć załączam różnice w częściach.
Do tego czego się spodziewałem dochodzi jeszcze stalowa belka pod zderzakiem i absorber.

Obrazek

Obrazek

Na razie w ramach pocieszenia sprawiłem sobie tylny zderzak z ostatniego liftu :]


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]