Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 11:03

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 11-03-2014, 09:10 
Offline

Rejestracja: 05-02-2013, 10:52
Posty: 57
Witam!
Krótko mówiąc, mój problem jest doskonale opisany w tym krótkim temacie:
viewtopic.php?t=8047

Z tymże, czasem po przekręceniu kluczyka nie słychać tej pompki koło baku...i wtedy bankowo samochód nie odpali. Gdy pompka sie uruchamia, samochód odpala bez problemu, ale zdarza mu się zgasnąć zwłaszcza na niskich obrotach.
Przekaźnik podstawiłem koledze do Berlingo, caly dzień jeździł w swoich sprawach i żadnych niepokojących objawów nie zaobserwował, także przekaźnik ok.

Interesuje mnie, jakie powinno być ciśnienie paliwa PRZED, a jakie ZA filtrem paliwa?
Chciałbym je zmierzyć, ale nie wiem jakie wartości są poprawne, ktoś się orientuje?


Na górę
 Tytuł:
Post: 15-03-2014, 17:19 
Offline

Rejestracja: 05-11-2011, 17:20
Posty: 91
Lokalizacja: stalowa wola
Interesuje mnie, jakie powinno być ciśnienie paliwa PRZED, a jakie ZA filtrem paliwa?
[Jaki jest skuteczny sposób uniknięcia takich pomyłek? Najprostszy polega na pomiarach niskiego ciśnienia manometrem przed i za filtrem. Jeżeli pomiar przed filtrem wykazuje ciśnienie między 2,5-6 bar podczas rozruchu, a za filtrem znacznie poniżej 2 bar w systemie BOSCH i silnik nie chce zapalić, to coś się dzieje niedobrego właśnie w filtrze, a nie w pompie WC. W systemie DELPHI i SIEMENS analogiczne pomiary dotyczą podciśnienia (nie nadciśnienia)]


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]