Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 11:25

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07-05-2019, 15:28 
Offline

Rejestracja: 06-05-2019, 06:57
Posty: 7
Suzuki: SX4
Witajcie

Mam pytanie i prośbę zarazem. Niedawno kupiłem SX4 po sciagnieciu pokrywy górnej plastykowej zobaczyłem mase bałaganu olej silnikowy, napedowy silnik zabrudzony na maxa. Wymyłem i wyczsciłem i okazał sie ze 4 wtrysk puszcza. Wyjąłem go wyczyściłem obejrzałem filmy na YT zrobiłem jak było mówione nowa podkładka, ok. Pochodziło 3 godz. i dalej zaczął puszczać. To kupiłem frezy, delikatnie zabieliłem powierzchnie gniazda odessałem brudy wyczysciłem załozyłem, eureka pochodził dzień,znowu to samo. Wiec znowu nowa uszczelka miedziana tym razem podgrzana, delikatnie liźniecie frezem bo moze coś zostało. Założyłem i działa....aha na dwa dni pojawiły sie kropki i za tym zaraz zaczał znowu lać. To go do mechanika i mówie mu zrób Pan bo ja nie dam rady, on a co to za problem i zrobił pochodziło 2 dni, dalej leje i puszcza. Gość rozłożył ręce ja tez mam dość . Co z tym zrobić bo mi ręce opadają. Najciekawsze ze z niego sie leje poprostu breja czarnego oleju z ropą. Dałem nawet grubszą podkładkę i zwykła i podgrzałem gniazdo ładnie zabielone wszytsko wyczyszczone działa 2 dni i zowu wulkam. Pomóżcie

Bartek


Na górę
Post: 17-05-2019, 21:15 
Offline

Rejestracja: 11-03-2018, 08:47
Posty: 3
Lokalizacja: Stargard
Suzuki: SX4 1,6 VVT 2WD
Zrób test i zamień miejscami "łapki" mocowania wtryskiwacza. Potem zamień miejscami same wtryskiwacze.

_________________
Wszyscy wiedzą, że są rzeczy niemożliwe do zrobienia, aż znajdzie się taki, co o tym nie wie i je czyni.


Na górę
Post: 06-07-2019, 04:31 
Offline

Rejestracja: 06-05-2019, 06:57
Posty: 7
Suzuki: SX4
Witam wszystkich forumowiczow

Po zdjęciu głowicy okazało się ze każde z gniazd wtryskiwaczy jest pęknięte nie bylo możliwości żeby
uszczelnić gniazda. Niestety głowica popękała w w gniazdach, przez to płyn na cylindry poszedł ale na szczęście więcej szkód nie narobiło. Prawdopodobna przyczyna dolanie płynu na gorący silnik,

Poszukuje glowicy do kupienia jakby ktos cos mogl polecic prosze o kontakt

Dziękuje za pomoc


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]