Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 20:28

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-07-2015, 16:46 
Offline

Rejestracja: 13-07-2015, 16:37
Posty: 2
Witam,
Posiadam interfejs diagnostyczny ELM 327 USB i oprogramowanie scan master oraz pcm scan. Samochód Suzuki Grand Vitara xl7 2.0 TD 2003r.. Połączyć i odczytać błędy da się, ale nie da się ich skasować. Klikam skasuj i nic, dalej są, okienko mrygnie/odświeży się i błędy widać dalej tak samo. Miał ktoś taki problem? Nie znalazłem na forum.
Czy to za słaby interfejs diagnostyczny może i trzeba jakiś inny, żeby w pełni obsłużył ten samochód??


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-07-2015, 19:56 
Offline

Rejestracja: 21-06-2015, 12:31
Posty: 1819
Suzuki: SuziQuattro
Ja tam się nie znam ale znam człowieka, co posiada sprzęt i umiejętności. a po chłopsku wygląda to tak, zawsze jest drugie dno do którego nie każdy może sięgnąć -on to potrafi i skasował mi błąd w Cytrynie (3 wcześniejszych nie potrafiło)Działa w okolicach Leszna.
Czyli szukaj prawdziwego fachowca.


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-07-2015, 20:27 
Offline

Rejestracja: 15-02-2009, 17:17
Posty: 65
Lokalizacja: LJA
Kolego ja mam takiego Elma ale na bluetooth.
Ja kasuję błędy Torqiem. Biorę opcje kasuj, zanim nacisnę OK to gaszę silnik tylko pozostawiam na zapłonie żeby kontrolki się świeciły. Jak skasuje to cofam kluczyk aż immobilizer prztyknie i ponownie odpalam i gra:) No chyba że błąd jest tak poważny że nie da się go bez naprawy skasować.


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-07-2015, 09:59 
Offline

Rejestracja: 13-07-2015, 16:37
Posty: 2
@jaquubek poszło. Dzięki wielkie. Nie wiedziałem, że jest taka procedura, że trzeba zgasić silnik i kluczyk przekręcić w prawo do pozycji zapłonu. W audi a4 i vw golfie V używam VCDS'a i nie ma takiej procedury gaszenia silnika.
@MS Jak widać mam sprzęt i umiejętności, więc nie muszę chodzić po mechanikach i wydawać pieniędzy za głupie skasowanie błędów.

PROBLEM ROZWIĄZANY


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]