Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 18-11-2018, 11:23

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Na start moje przemyślenia i/lub informacje zaczerpnięte z postów innych użytkowników forum. Krótka lista rzeczy dziwnych i niezrozumiałych ;):

1. nie da się wyprostować zagłówka dla przedniego pasażera: jedynie regulacja góra - dół O_o
2. podświetlenie tylko jednego przycisku na bocznych drzwiach kierowcy (elektryczna szyba)
3. niska przednia szyba sprawiająca problem przy sygnalizatorach i nisko zawieszone, szerokie lusterko, utrudniające poprawne widzenie przed maską (tu jednak nie będę się upierać, bo przesiadłam się z Suzuki Wagona R+, który ma pole widzenia jak teleskop Hubble'a, więc może to kwestia przyzwyczajenia).

Myślę, że warto pozbierać takie hity, żeby inni użytkownicy wiedzieli, że to czego doświadczają u siebie jest normalne :D

A może coś in plus od Was?

U mnie:
1.Wykładzina podłogowa - od strony kierowcy wychodząca spod listwy podłogowej ( kto to montował ?)
2.Potwierdzam - niska szyba przednia , utrudniony widok sygnalizatorów świetlnych.
3.Potwierdzam - brak podświetlenia wszystkich przycisków na do sterowań na drzwiach kierowcy.
4.Dywanik gumowy kierowcy - niedopasowany (ciągle spada mi kawałek gumy na pedał sprzęgła)

A na plus:
1. Silnik - niskie spalanie , w miarę elastyczny.
2. Ilość miejsca z tyłu dla pasażerów ( tyle nie miałem w Astrze G)
3. Wizualnie - ładny przód.

ModEdit: nie piszemy 2 postów pod rząd na ten sam temat 8)

Zdziwiło, zaskoczyło, zdenerwowało również w Premium:
- patyczki ustawień /totalne dziadostwo/
- sygnał dźwiękowy typowa" koza" meeeeee, jest takie powiedzenie: lepiej zatrąbić niż przybombić
Oczywiście zatrąbić głośno. Koza do wymiany.
Podpisuję się pod tym co napisali Gabi i morela w całej rozciągłości.
Premium 08/2016

4.Dywanik gumowy kierowcy - niedopasowany (ciągle spada mi kawałek gumy na pedał sprzęgła)
Udało mnie się pokonać ta niedogodność - na gumowym dywaniku od strony podłogi przykleiłem 2 paski rzepy . Do kupienia w pasmanterii za 2 zł.Działa bez zarzutu.

krzyciti,
mała rzecz a cieszy, kupuję. Zgłoś do Urzędu Patentowego.

Dla mnie szyba jest okey,poprostu obniżyłem fotel!Na razie większych uwag nie mam(auto odebrane 26.04.2017)

Ucieszyło mnie: ogrzewanie foteli przednich przy -13, podwójna podłoga bagażnika, niskie spalanie, sylwetka , ogólnie jestem zadowolony
irytuje: nieskładany kluczyk zapłonu, brak podświetlenia wskaźników na drążkach przy kierownicy świateł i wycieraczek - nocą dramat
zdziwiło: opcja dodatkowej konserwacji profili zamkniętych, odbijanie przy tankowaniu przy rezerwie, niestabilny tor jazdy przy dużych prędkościach > 120 km/h trudno utrzymać jazdę na wprost (wspomaganie za czułe idealne do jazdy w mieście i parkowania )

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00