Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 12:54

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
Post: 30-01-2017, 21:47 
Offline

Rejestracja: 29-01-2017, 12:21
Posty: 103
Suzuki: Baleno
Jeżdziłem Fiatem 500X wersja long trzeba przyznać że się postarali fajne materiały i wykończenie ale w czasie użytkowania tego samochodu przez dwa dni cały czas spalanie na poziomie 8-9 litrów. trochę dużo Jeżdziłem nową cytryną C3 fajnie wyglądą z zewnątrz bajeranckie kolory ale srodek sterowanie wszystkim z tabletu jak się zepsuje to nawet nawiewu nie włączysz ,silnik 1,2 trzy cylindry 110 KM fajnie przyspiesza ale spalanie 8-9 litrów.
Zdecydowałem się na Baleno ostatnio trasa 650 km przy normalnej jezdzie 100-110 spalanie 4,5 l jak dodałem trochę szybszą jazdę 130-140 wyszło 5,1l przy tankowaniu do pełna wyszło 5.2 l . trzy lata jezdziłem Swiftem z 2013r zero awari dlatego mam nadzieję że Baleno też taki będzie. Co prawda gorzej sie trzyma w zakrętach ale jedzię się z większym komfortem coś za coś.


Na górę
Post: 30-01-2017, 22:42 
Offline

Rejestracja: 09-09-2016, 11:35
Posty: 237
Suzuki: baleno
Wczytuje się w komentarze, uzasadnienia, argumenty i muszę przyznać że każdy w pewnym zakresie ma racje.
Każdy z nas postrzega inaczej zasadność wyboru jedni z miłości inni z rozsądku. Jestem użytkownikiem Baleno od kilku miesięcy i z mojego punktu widzenia jest to dobra oferta i to z prostej przyczyny. Mam 2m wzrostu i jedynie w baleno poczułem się komfortowo. Nie chcę powtarzać co mnie skłoniło, ale powiem tylko tyle że mimo wad, niedoskonałości w detalach (niektórych) i tak bym to auto kupił ponownie.
Nie zamierzam podważać spostrzeżeń moich przedmówców, ale czasami skrajne opinie osób, które nie użytkowały tego pojazdu, nie do końca są miarodajne.
Mam tylko skromną nadzieję, że również ten model ze stajni Suzuki będzie modelem udanym w eksploatacji.
Im dłużej go posiadam, tym częściej odczuwam przyjemność ba frajdę z użytkowania.
Jednemu podoba się blondynka, drugiemu brunetka a jeszcze innemu ruda.
I kto ma rację ?
Czas będzie najlepszym testem ;)


Na górę
Post: 31-01-2017, 08:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-03-2011, 14:28
Posty: 343
Lokalizacja: Jelenia Góra
Bardzo ciekawie rozwinęła się dyskusja, aż miło czytać. jeden mówi iż auto do jeżdżenia z punktu A do pkt B i ma racje. ja kochałem bmw bo jazda w górach to przyjemność z jazdy z pokonywania zakrętów /idealnie wyważony, tylni napęd/ dodatkowo świetna jakość nagłośnienia /np. głośniki basowe pod przednimi fotelami/ - jak się dużo jeździ to czasem ten komfort ma znaczenie. ale bmw mało mnie nie zabiło z "jego" woli wiec rezygnuje z komfortu wracam do korzeni czyli nowego swifta. poprzedni też zwrotny też dawał rade w górach i naprawdę mało kto mógł mi dorównać...suzuki, czy to baleno czy swift mało pali nie psuje się więc naprawdę na wiele lat spokój i zaoszczędzone pieniądze...tylko czemu suzuki robi małe auta? swift baleno vitara ignis...w 2011 kupiłem swifta, w pracy śmiali się ze małe autko /ponoć mężczyznom nie wypada/ jeszcze w benzynie i jeszcze o śmiesznej pojemności.. po 3 latach ci co jeździli dieslem 3-4 km do pracy zmienili zdanie jak padły m wtryski, jak zabili DPF'a... sami teraz kupili małe benzynowe japońskie autka /niestety toyoty../ jeden z forumowiczów przekonał mnie że warto brać coś co produkowane jest w UE aby w razie uszkodzenia czy awari mieć łatwy i szybki dostęp do części wiec baleno u mnie odpadło, poczekam na swifta a jeszcze gdyby tak przyjechał z Japonii..ahhh

_________________
swift bicolor 1.0 MT :D


Na górę
Post: 31-01-2017, 08:29 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
quadalcanal, ale trudno kupić auto produkowane w UE, które przyjeżdża z Japonii ;)

Mnie nowe Baleno nie podoba się wizualnie, chociaż ogólny kształt ma niezły. Wygląd deski rozdzielczej to też zupełnie nie moja bajka.
Doceniam przestronność i praktyczność, jak i niskie spalanie.
Podejrzewam, że z awaryjnością będzie w najgorszym razie przeciętnie, a koszty eksploatacyjne będą bardzo umiarkowane.

Miałem kiedyś Baleno (hatchback, kupione jako 2-letnie), które było wtedy nieznanym i egzotycznym samochodem. Ludzie pytali "co to jest?" i mówili, że lepiej było kupić Golfa czy ewentualnie Nissana.
Tymczasem miałem w nim lepsze wyposażenie niż wielu w nowych kompaktach z salonu za dużo większe pieniądze, jeździłem tylko na przeglądy, średnie spalanie było w granicach 6,5 l (Nissan znajomych 7-8 l), a jak dałem ogłoszenie, to poszedł w ciągu tygodnia i kupił go użytkownik Alfy Romeo po jeździe próbnej.


Na górę
Post: 31-01-2017, 10:02 
Offline

Rejestracja: 26-08-2016, 15:42
Posty: 122
Avalanche, tu chodzi o auta japońskie produkowane w Europie np. Mitsu Colt-fabryka Mercedesa w Holandii, Nissan Almera w w UK, przykładów jest wiele. Produkcja prędzej czy później danego modelu się kończy, ale magazyny zostają.
Wracając do Baleno. W TV reklama Suzuki dotyczy modeli Vitara, SX4-Cross, Ignis, tylko brak Baleno. Czyżby zrezygnowali z rynku europejskiego? Jakie są wyniki sprzedaży? Jestem posiadaczem Premium, faktycznie wnętrze jest nieprzyjazne, odstrasza potencjalnych nabywców, "patyczki ustawień", nisko opadający dach-mała powierzchnia szyby przedniej. Od kłopotliwej obserwacji sygnalizatorów kręgi szyjne dają mi znać. To minusy, plusy są niezaprzeczalne
-super silnik 1,2 nr 1 w kategorii spalanie, żwawy
- skrzynia biegów bez zastrzeżeń
-obszerna kabina i bagażnik
-cena w 08/2016 zapłaciłem za Premium 48 tys z lakierem i dodatkami /w cenie/ za 2000 zł
Jak na razie jestem zadowolony, no problem!


Na górę
Post: 31-01-2017, 10:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-06-2012, 20:19
Posty: 1504
Suzuki: TM3 LR Highland
Nie ma znaczenia gdzie auto jest produkowane. Kluczowe jest ile tych aut na danym rynku sie sprzedaje.
Np. do mojego Splash'a zamienników było bardzo mało, a juz do Swift'a bezproblemowy i duży wybór. Od drogich markowych, do tanich chińczyków...

Z Baleno będzie słabo za kilka lat z częsciami eksploatacyjnymi jesli tak mało się będzie ich sprzedawać w EU.

_________________
Ex Vitara Premium 1.0T FWD 2019
Ex Vitara S 1.4T FWD 2018
Ex Swift Comfort 1.2 94 KM 2015
Ex Splash Comfort 1.2 86 KM LPG 2009


Na górę
Post: 31-01-2017, 10:51 
Offline

Rejestracja: 26-08-2016, 15:42
Posty: 122
Remonte, Nic dziwnego, Swift był produkowany na Węgrzech, ponoć produkcja ma być wznowiona. Magazyny są i części, szczególnie blachy są. W przypadku Baleno"dzwoń pan do Kalkuty lub Bombaju". Wnętrze Balusia do Premium+ świadczy że jest on przewidziany na rynek tylko indyjski, z krótką serią rozpoznawczą na Europę. Obym się mylił.


Na górę
Post: 31-01-2017, 11:07 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Remote pisze:
Z Baleno będzie słabo za kilka lat z częsciami eksploatacyjnymi jesli tak mało się będzie ich sprzedawać w EU.

Jak mało?

W 2016 roku sprzedało się ok. 12 000 szt. [edit: dokładnie 14 389 szt.]
To może i mało, ale podobny wynik uzyskała Corolla (sedan) i bliźniaki Peugeot 301/Citroen C-Elysee.


Na górę
Post: 31-01-2017, 11:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-06-2012, 20:19
Posty: 1504
Suzuki: TM3 LR Highland
Avalanche pisze:
Remote pisze:
Z Baleno będzie słabo za kilka lat z częsciami eksploatacyjnymi jesli tak mało się będzie ich sprzedawać w EU.

Jak mało?

W 2016 roku sprzedało się ok. 12 000 szt.
To może i mało, ale podobny wynik uzyskała Corolla (sedan) i bliźniaki Peugeot 301/Citroen C-Elysee.


No wydaje mi sie to mało.
Swiftów 3x tyle, a Vitar 5x tyle.

Z kolei w samej Polsce Octavii sprzedali chyba z 16 000 sztuk.

A Corolla to to samo co Auris (poza blachami).

_________________
Ex Vitara Premium 1.0T FWD 2019
Ex Vitara S 1.4T FWD 2018
Ex Swift Comfort 1.2 94 KM 2015
Ex Splash Comfort 1.2 86 KM LPG 2009


Na górę
Post: 31-01-2017, 12:23 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Oczywiście, że mało, ale jednak nie na tyle żeby nie było części :)
To nie Ssangyongi czy inne Taty ;)


Na górę
Post: 31-01-2017, 18:36 
Ciekawe właśnie kiedy pojawią się zamienniki. Sam już od jakiegoś czasu szukam filtr kabinowy węglowy, wysyłam zapytania ale zawsze ta sama odpowiedź, brak zamiennika :(

Może komuś się przyda więc podaję numer standardowego filtra : 95850M68P00


Na górę
   
Post: 03-02-2017, 22:09 
Offline

Rejestracja: 22-11-2008, 21:02
Posty: 38
Remote pisze:
Nie ma znaczenia gdzie auto jest produkowane. Kluczowe jest ile tych aut na danym rynku sie sprzedaje.
Np. do mojego Splash'a zamienników było bardzo mało, a juz do Swift'a bezproblemowy i duży wybór. Od drogich markowych, do tanich chińczyków...

Z Baleno będzie słabo za kilka lat z częsciami eksploatacyjnymi jesli tak mało się będzie ich sprzedawać w EU.

Do mojego Splash'a też było mało zamienników. Ale do 200 tys nie były mi potrzebne. Teraz robiłem zawieszenie z przodu
i zamienniki były. Dlatego z Baleno nie widzę takiego problemu.


Na górę
Post: 05-02-2017, 19:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02-01-2017, 20:57
Posty: 64
Są już cenniki odświeżonej Rio. Na zdjęciach wygląda całkiem ładnie. Atrakcyjnie cenowo wyglada wersja wyposażenia L. Mam nadzieję że uda mi się na dniach odbyć jazdę testową :-) o ile już dealerzy posiadają je jako demo ;-)

_________________
Suzuki Baleno P+ 8)


Na górę
Post: 05-02-2017, 22:01 
Offline

Rejestracja: 03-03-2015, 20:46
Posty: 180
Jak przeanalizujesz wersje i cennik starego i nowego Rio, to nowe jest dokładnie o 5 tysięcy droższe, niż stare. Także to nie jest już tak dobra oferta, jak była jeszcze w zeszłym roku. Decydując się teraz na Rio na pewno szukałbym schodzącego modelu (czyli Rio 3), dealerzy pewnie jeszcze mają, a może i na stocku jeszcze jest. Rio jest robione w Korei, więc coś tam jeszcze pewnie przypłynie.
Porównując Rio3 do Baleno. Rio ma lepsze materiały w środku, generalnie robi dużo lepsze wrażenie z zewnątrz i wewnątrz. Cenowo wychodzi korzystniej, bo wersja L Business Line w Rio3 to jak Elegance w Baleno, a 5 tys.taniej . Auto dość popularne, jeździ np.w Krakowie na nauce jazdy, więc większy dostęp do zamienników, współdzielonych z i20. Jedyna typowa awaria to opadające tylne szyby (jak są na korbki), co łatwo naprawić.
Baleno zdecydowanie za to mniej pali. Ma też mądrzej zrobiony prześwit - Rio szoruje tym plastikowym fartuchem pod zderzakiem.
Rio3 z 2016 jest moim zdaniem cenowo i jakościowo lepszym wyborem, niż Baleno, ale Rio4 już niekoniecznie - myślę, że w tej cenie to można myśleć o czymś zupełnie innym - można przebierać w Fiestach, Clio itp. Natomiast jedynym problemem Baleno jest absurdalny skok ceny między Premium Plus a Elegance.


Na górę
Post: 09-02-2017, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-03-2011, 14:28
Posty: 343
Lokalizacja: Jelenia Góra
ale własnie Suzuki to wyjątek, swift był produkowany na Węgrzech ale pewna odmiana była sprowadzana z Japonii... może tym razem też tak będzie? ale ten z Węgier też nie był zły miałem nowy z salony 3 lata i tylko paliwo lałem...

_________________
swift bicolor 1.0 MT :D


Na górę
Post: 09-02-2017, 18:13 
Offline

Rejestracja: 25-10-2016, 17:25
Posty: 3
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Suzuki: Baleno I
Witam,
Trzy razy jeździłem Baleno i jakoś nie mogłem przekonać się do niego , pomimo tego że wizualnie bardzo mi się podoba.
Wybrałem schodzący model Swifta z wyprzedaży rocznika, dostałem zadawalajacy mnie upust i jestem jak na razie mega zadowolony. Użytkuje w 99 % w mieście i jak na moje potrzeby jest ok., a przede wszystkim auto trzyma się idealnie drogi, wspomaganie znakomite, dające kierowcy ,,czucie" tego co dzieje się z samochodem, w przeciwienstwie do Baleno.
Tak wiele użytkowników zgłasza uwagi do układu kierowniczego, że Suzuki juz dawno powinno rozwiązać ten problem.


Na górę
Post: 13-02-2017, 19:14 
Offline

Rejestracja: 21-06-2015, 20:08
Posty: 59
Ciekawi mnie jedno: jak ten samochód wypada w porównaniu z autami bardziej uznanych marek typu C3, Yaris, Fabia, Corsa, czy 208.
Ma ktoś z Was jakieś szersze porównanie z innymi, podobnymi autami? Głównie chodzi mi o subiektywne wrażenia z jazdy, niekoniecznie spalanie, bo na to składa się wiele czynników.


Na górę
Post: 13-02-2017, 19:58 
Offline

Rejestracja: 24-09-2016, 10:31
Posty: 134
M121M pisze:
Ciekawi mnie jedno: jak ten samochód wypada w porównaniu z autami bardziej uznanych marek typu C3, Yaris, Fabia, Corsa, czy 208.
Ma ktoś z Was jakieś szersze porównanie z innymi, podobnymi autami? Głównie chodzi mi o subiektywne wrażenia z jazdy, niekoniecznie spalanie, bo na to składa się wiele czynników.


Baleno ma kilka niezaprzeczalnych zalet:
-przestronność kabiny
-bardzo ekonomiczny silnik
-prosta konstrukcja
-dobra stosunek cena/wyposażenie
Ale nie wart uwagi przez tragiczny układ kierowniczy. Nie pojmuję jak można coś tak koszmarnie działającego wprowadzić do sprzedaży. I nie rozumiem działań suzuki. Wg importera to nie jest wada tylko cecha układu kierowniczego, taką odpowiedź dostałem od SMP. Ponoć niektóre serwisy potrafią poprawić nieco fabrykę. Na chwilę obecną zakup baleno to loteria.

Nowe C3, układ kierowniczy też nie najlepszy, ale porównując do baleno to można powiedzieć, że warunkowo do zaakceptowania. Jeździłem 1.2 110km turbo.Wystarczająco dynamiczny, spalający w warunkach miejskich około 6-7l. Komfortowy, cichy, dobrze spasowany. W porównaniu do baleno zdecydowanie mniej przestronny. W dobrze wyposażonych wersjach bardzo drogi. Cała obsługa za pośrednictwem ekranu dotykowego, również klimatyzacji. 1.2turbo może się okazać dosyć drogi w późniejszym czasie (turbo, dwumas, bezpośredni wtrysk)

Yaris - brak doświadczeń

Fabia, jak ktoś nie gardzi Niemcem/Czechem to czemu nie. Dobrze jeździ, pali może delikatnie więcej niż C3 (1.2TSI). Bardzo dobrze spasowanie wnętrza. Moim zdaniem bardzo poprawny samochód. I chyba tsi nie trzeba już się bać. Może generowąć koszty w późniejszym terminie (podobnie do c3)

Corsa, bardzo na plus zaskoczył mnie ten samochód. Bardzo cichy w środku nawet przy prędkościach 130-140km/h. Spalanie około 6l, warunki miejsko/podmiejskie. Jeździłem corsą z silnikiem 1.2 75km, to niestety najsłabszy punkt. Kompletny brak dynamiki. Baleno 1.2 przy nim to wyścigówka. Wygląd absolutnie nie w moim guście.

208 - brak doświadczeń.

Z powyższej listy faworytem mógłby być baleno, ale sorry, taki układ kierowniczy to najwyżej do wozu konnego można zamontować.
To jest moja subiektywna opinia i jeżeli ktoś uważa inaczej to proszę się nie obrażać ;)
Pod poniższym linkiem możecie obejrzeć test c3. Auto zjechane za układ kierowniczy. Ale w porównaniu do baleno jest wielokrotnie lepszy.

https://www.youtube.com/watch?v=Ks_y2gN_aR4


Na górę
Post: 13-02-2017, 20:57 
Offline

Rejestracja: 26-08-2016, 15:42
Posty: 122
bielux, grałem na tej loterii, wyciągnąłem los, a tu wielka wygrana, elektryczny układ wspomagania układu kierowniczego w moim Premium działa bez zarzutu. Na forum pisze kilku posiadaczy u których występuje w/w wada. Wygląda na to, że są to nieliczne przypadki/ na 800 szt./ sprzedanych w 2016 roku pojazdów .


Na górę
Post: 13-02-2017, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-05-2016, 07:34
Posty: 284
Lokalizacja: PO
Suzuki: S-Cross FL
Dla mnie baleno po 25 tysiącach to nadal najlepszy wybór . Trochę Zaluje ze nie brałem Elegance tylko P+ ale to był wybór najmądrzejszy ;) jedyne do czego mam zarzuty to fakt ze lekko mi plastik gra za radyjkiem chociaż wszyscy mówią ze przesadzam No i w moim były problemy ze skrzynia biegów. Stukała i pukała. Teraz po wymianie na jakaś ulepszona jest niby lepiej ale nadal coś tam słyszę po przejechaniu 30-40 kmów. Gwarancja jest wiec się nie martwię :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Na górę
Post: 14-02-2017, 11:58 
Offline

Rejestracja: 09-09-2016, 11:35
Posty: 237
Suzuki: baleno
Auto po 4 miesiącach użytkowania sprawuje się dobrze, ostatnio mogłem przetestować możliwości przy wypadzie na ferie w góry.
4 osoby dorosłe + dziecko, bagażnik na maxa zapełniony i co ?
I to, że przeszło test na ośnieżonych górskich drogach często bardzo krętych.
Na autostradzie max 180 km i tyle idzie bez problemu, dobre przełożenie na poszczególnych biegach, stabilnie się prowadzi nie trzeba walczyć z kierownicą, tempomat adaptacyjny fajna sprawa działa pewnie, zwrotny i dynamiczny jak na taką jednostkę napędową.
Ostatnio maiłem możliwość porównania z HYUNDAIEM I10.
I cieszę się że wybrałem suzuki bo różnica to przepaść (przynajmniej jak dla mnie).
Osobiście polecam, moja wersja to P+.
Mały ale wariat


Na górę
Post: 14-02-2017, 13:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-05-2016, 07:34
Posty: 284
Lokalizacja: PO
Suzuki: S-Cross FL
martinesq pisze:
Auto po 4 miesiącach użytkowania sprawuje się dobrze, ostatnio mogłem przetestować możliwości przy wypadzie na ferie w góry.
4 osoby dorosłe + dziecko, bagażnik na maxa zapełniony i co ?
I to, że przeszło test na ośnieżonych górskich drogach często bardzo krętych.
Na autostradzie max 180 km i tyle idzie bez problemu, dobre przełożenie na poszczególnych biegach, stabilnie się prowadzi nie trzeba walczyć z kierownicą, tempomat adaptacyjny fajna sprawa działa pewnie, zwrotny i dynamiczny jak na taką jednostkę napędową.
Ostatnio maiłem możliwość porównania z HYUNDAIEM I10.
I cieszę się że wybrałem suzuki bo różnica to przepaść (przynajmniej jak dla mnie).
Osobiście polecam, moja wersja to P+.
Mały ale wariat


No właśnie niby mały ale jednak nie do końca ;D
To auto dla mnie jest całkiem spore i w środku jest bardzo ładnie wykonane, dopiero jak człowiek zacznie macać głębiej ty wychodzą oszczędności :D

Wracając do tematu, ja też miałem w ostatnie wakacje w extremalnie wysokich temperaturach wypad w góry. Również 4 dorosłe osoby, pełny bagażnik plus troche na siedzeniu tylnym.
Wszyscy super się czuli i pomimo gitary i dwóch toreb z tyłu między dwoma osobami, nadal było wystarczająco miejsca :D
Co do prędkości itp. to potwierdzam że przy 170 jechałem bardzo komfortowo i cicho :)

No i mogę też zaświadczyć że blachy są całkiem dobrej jakości. Będąc wtedy w górach spadł grad, walił przez 15-20 minut, wielkość jak połowa jajek. Prawie się popłakałem patrząc przez okno (auto miałem 3 miesiące!!!!) ale po wyjściu i dokładnych oględzinach, brak jakichkolwiek śladów :)


Na górę
Post: 15-02-2017, 11:49 
Offline

Rejestracja: 22-03-2011, 20:21
Posty: 222
Lokalizacja: Białystok
Suzuki: Swift
martinesq pisze:
Auto po 4 miesiącach użytkowania sprawuje się dobrze, .................Ostatnio maiłem możliwość porównania z HYUNDAIEM I10.
I cieszę się że wybrałem suzuki bo różnica to przepaść (przynajmniej jak dla mnie).
Osobiście polecam, moja wersja to P+.
Mały ale wariat

Baleno to całkiem spore auto, porównywanie z i10 nie jest miarodajne, bo to nie ta klasa (B kontra A). Jeśli już to można porównywać z i20, wtedy można wskazać które auto dla danej osoby lepsze.


Na górę
Post: 15-02-2017, 11:57 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Zgoda, ale i10 w sensownie wyposażonej wersji z silnikiem 1.2 kosztuje ok. 44 tys. zł
Baleno ok. 46 tys., więc 2 tysiące nie powinno robić "przepaści" :D

i20 z klimatyzacją, w podstawowej wersji już 49 tys. zł.


Na górę
Post: 16-02-2017, 18:14 
Offline

Rejestracja: 09-09-2016, 11:35
Posty: 237
Suzuki: baleno
marius, oczywiście masz rację jest to inna klasa. Ale rozpatrywałem też taki wariant zakupu.
W efekcie porównania np. kwestii wykończenia wewnątrz auta czy użytych plastików jak też rozlokowania zegara i całej reszty deski i pulpitu stwierdziłem jedynie że dokonałem jak dla mnie słusznego wyboru.
Znajomy nabył owe auto i bardziej wnikliwie mogłem się przypatrzeć.
To auto nie jest w moim guście po prostu.
Nie twierdzę że jest złe, jest inne i tyle.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]