Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 16-04-2024, 20:03

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 01-09-2016, 12:17 
Offline

Rejestracja: 20-08-2016, 15:42
Posty: 31
Czy ktoś wie jak powinien być prawidłowo skonfigurowany telefon ( smartfon) z zestawem.Udało mi się podłączyć stara Nokię E 52 do książki telefonicznej, niestety zestaw czasami się zawieszał.Następnie podłączyłem HUAWEIA LTE 8 - książka telefoniczna i telefon działają poprawnie,natomiast mam problem z oknem pracy smartfona,którego nie mogę uruchomić.Jedynie po włączeniu USB widzę tytuły utworów i słyszę muzykę.Nie wydaje mi się żeby to było poprawnie.


Na górę
Post: 01-09-2016, 13:45 
Offline

Rejestracja: 21-04-2015, 10:39
Posty: 372
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Suzuki: S-Cross 1.6 Pb
Ja mam tylko doświadczenia z radiem z Premium/Premium+ - bez problemu sparowałem SGS3 i Moto G2. Być może też córka może parowała iPoda 5 ale tego nie wiem na pewno. Generalnie wszystko sobie działa zadziwiająco sprawnie - zarówno rozmowy (mogłyby być głośniej) jak i słuchanie muzyki aczkolwiek wybieranie połączenia jest takie sobie (kłopotliwe). Jedyny problem jaki napotkałem to niemożność wybrania połączenia na mojej Moto G2, ale to dual-SIM ustawiony tak aby za każdym razem pytał, którą kartę SIM wybrać.


Na górę
Post: 25-09-2016, 08:39 
Offline

Rejestracja: 20-08-2016, 15:42
Posty: 31
Chyba udało mi się rozwikłać problem podłączenia do zestawu multimedialnego.W pierwszym salonie nic , ale w drugim konsultanci się sprawili i mi wytłumaczyli.Aby podłączyć smartfon którego by zawartość naświetlałaby się na ekranie w aucie potrzebny jest model smartfona z Funkcją MIrror Link.Funkcja ta występuje w telefonach firmy Sony ,niektórych Samsungach oraz Ajfon Appla(?). Podłączenie musi być za pomocą kabla USB.W pozostałych smartfonach działa funkcja telefonu,zawartości muzycznej i co ciekawe dostępna jest informacja o SMS.Co ciekawe dużo można zobaczyć na stronach węgierskiego YouTuba.
Notabene tali sam zestaw multimedialny montowany jest do Vitary i nowego S- Crossa
I rzecz najciekawsza podobno w I kwartale 2017 ma być możliwość dogrania polskiego menu w GPS.


Na górę
Post: 25-09-2016, 09:29 
krzyciti pisze:
I rzecz najciekawsza podobno w I kwartale 2017 ma być możliwość dogrania polskiego menu w GPS.


Już się boję ile będą chcieli za taką usługę :)

krzyciti pisze:
Aby podłączyć smartfon którego by zawartość naświetlałaby się na ekranie w aucie potrzebny jest model smartfona z Funkcją MIrror Link.Funkcja ta występuje w telefonach firmy Sony ,niektórych Samsungach oraz Ajfon Appla(?).


Tutaj masz spis telefonów http://www.mirrorlink.com/phones


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]