Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-03-2024, 03:29

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14-12-2022, 12:23 
Offline

Rejestracja: 14-12-2022, 12:12
Posty: 1
Suzuki: Baleno
Witam,
Czy ktoś wymieniał pompkę do spryskiwaczy w swoim Baleno? Niestety w moim już 5 letnim Baleno przestała działać przednia pompka spryskiwaczy. Na chwilę obecną zamieniłem wężyki i kable pomiędzy tylną a przednią pompą więc chwilowo problem rozwiązany. Przeglądając sklepy i aukcje nie mogę znaleźć odpowiedniego zamiennika. O ile zamiennik do Vitary wygląda identycznie jak ten do Baleno tak różnią się wtyczką którą ostatecznie można podmienić.


Na górę
Post: 14-12-2022, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08-10-2019, 16:24
Posty: 30
Suzuki: Baleno 1.2 DualJet
duszek83 pisze:
Witam,
Czy ktoś wymieniał pompkę do spryskiwaczy w swoim Baleno? Niestety w moim już 5 letnim Baleno przestała działać przednia pompka spryskiwaczy. Na chwilę obecną zamieniłem wężyki i kable pomiędzy tylną a przednią pompą więc chwilowo problem rozwiązany. Przeglądając sklepy i aukcje nie mogę znaleźć odpowiedniego zamiennika. O ile zamiennik do Vitary wygląda identycznie jak ten do Baleno tak różnią się wtyczką którą ostatecznie można podmienić.


Kolego jak nie znajdziesz nowej, to szukaj używki, np. https://allegro.pl/oferta/suzuki-baleno ... 2713593450

_________________
B.S.
Suzuki Baleno (2016) 1.2 DualJet Premium 8)


Na górę
Post: 15-12-2022, 06:36 
Offline

Rejestracja: 15-03-2019, 07:07
Posty: 102
Lokalizacja: Kraków
Suzuki: Swift 1.2 MH
Za nową pompkę zapłaciłem ok. 120 zł w ASO. Zawsze można pokombinować z wtyczką przy zamienniku i też będzie ok.


Na górę
Post: 26-12-2022, 11:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2019, 08:05
Posty: 64
Lokalizacja: Łódź
Suzuki: Baleno Elegance 1.2
Podpowiecie mi, jak namierzyć kable przód/tył. W moim Baleno już od dłuższego czasu zmagam się z przednimi spryskiwaczami, wszystko jest teoretycznie sprawne, pompka chodzi, dysze wyrzucają płyn, ale najpierw maksymalnie na 1/2 szyby, a aktualnie ledwo co na dół szyby.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]