Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 09:29

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: GV do oceny
Post: 03-07-2020, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-01-2015, 20:19
Posty: 228
Lokalizacja: śląsk
Szukam dla siebie GV2. Kiedyś już miałem i chciałbym wrócić.
Z wymagań:
benzyna
bez gazu
w miarę niski przebieg
automat
jak najnowsza.

Ogólnie cieżko taką znaleźć..... bardzo cieżko:-/
Napotkałem jakąś z Rawy mazowieckiej - jest tu ktoś z tamtych okolic by zobaczyć?
Wszystko super Deluxe, automat 100k km krajówka 1 właściciel (teraz komis, wiec już chyba drugi)
Minus taki że to 2.0 ale może i lepiej bo są płytki a nie szklanki...
Mam 300km... Z doświadczenia wiem gdzie gnije i poprosiłem o zdjęcia tych miejsc.
Na zdjęciach wszystko super nic nie zauważyłem ale 2 zdjęcia mi się nie podobają.
Czy to wygląda jak szpachla czy tak słońce padło? W tych miejscach miałem dziury na wylot :-)
Sprzedawca mówi że nic nie malował (komis) ale oryginał ma nawet tą gumę inaczej...
Obrazek
Obrazek

inne
Obrazek
Obrazek

Ogólnie sprzedawca mnie wyśmiał, że dobry produkt i tak się sprzeda, że auto w oryginale......

link
https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-gr ... ?;promoted


Na górę
 Tytuł: Re: GV do oceny
Post: 04-07-2020, 08:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01-04-2017, 08:50
Posty: 196
Lokalizacja: Siedlce
Suzuki: Grand Vitara II
Jak zrobione, to nawet lepiej , bo za dwa lata i tak by wylazło :lol: . Te wspaniałe gumy to zwal od razu po zakupie,pod nimi prawie zawsze zaczyna się korozja, a w to miejsce zamaluj jakimś mazidłem typu fluidol/bitex. W życiu nie wypłacił bym tyle floty za taki przestarzały dyliżans. :D

_________________
Była GV II DDIS 2007 r.


Na górę
 Tytuł: Re: GV do oceny
Post: 04-07-2020, 12:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-06-2019, 17:59
Posty: 48
Suzuki: Grand Vitara II 2.0
Nawet jak robione, to zdjęcia nie dadzą obrazu sytuacji, gdy pomalowane bardzo dobrze i równo spasowane. Miernik lakieru dałby pewnie lepsze info, np. w miejscach spawów. Jak pisze poprzednik - jak zrobione (dobrze) to przynajmniej spokój będzie już z tym, bo to słabość tych modeli. Też miałem wstawiane reperaturki tylnych nadkoli, robione już u mnie, po kupnie, więc te gumy poszły precz, błoto i piach tylko zbierają. A te ślady pianki, wosku czy innego kitu (szpachla by tak nie wystawała, chyba :roll: ) są w miejscach, gdzie guma na rantach drzwi dotyka blachy. Też kiepskie rozwiązanie, często tam jest uszkodzenie lakieru, gdy guma na drzwiach spuchnie albo niedopasowana. Jak sprzedawca to tylko pośrednik, to faktycznie może on się nie bawił w blacharkę. A jak cię cwaniak wyśmiewa, że szukasz dziur, tam, gdzie prawie zawsze Suza te dziury ma... To pasowało by baardzo dokładnie budę oblecieć miernikiem. No i podłogę obejrzeć...


Na górę
 Tytuł: Re: GV do oceny
Post: 04-07-2020, 21:14 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-08-2007, 20:49
Posty: 3903
Lokalizacja: Sztutowo czasem Warszawa
Suzuki: Była GV II 2007 DDIS
Faktycznie wygląda na robione. Trzeba by jeszcze rzucić okiem na progi i spód jako taki. Niestety obecnie też mam ponad 300 km ;)
Sprawdzałeś VIN?

Generalnie sprzedający ma rację, że auto się sprzeda i to pewnie szybko.

Jeśli chcesz, to zapytam na grupie fb, może ktoś ma blisko, chyba ze jesteś na fb. :)

_________________
Pozdrawiam, Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)
I już bez klekocika :placze:


Na górę
 Tytuł: Re: GV do oceny
Post: 04-07-2020, 22:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-01-2015, 20:19
Posty: 228
Lokalizacja: śląsk
Dzięki, ten egzemplarz odpuszczam. 300km w jedną strone - szkoda mi soboty było.
Sukam dalej.
Mały v8 - jeździłem długo gv2, bardzo mi to auto odpowiadało. Mam kiepski dojazd do domu wiec szukam auta z w miarę dobrym napędem i starym typem silnika. GV2 wstrzela się w to idealnie...choć wiem, że to inna epoka....
Czoboki - Dzięki za pomysł z fb - ogólnie jestem anty fb, ale teraz może się przydać


Na górę
 Tytuł: Re: GV do oceny
Post: 05-07-2020, 13:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-04-2017, 22:04
Posty: 36
Szczerze nie ma co polegać na innych, chcąc kupić auto musisz pojechać osobiście. Odległością nie ma się co przejmować, jeżeli możesz kupić auto w lepszej kondycji. Ja byłem najpierw w Warszawie(300 km) samochód nie przypadł mi do gustu, potem pojechałem też 300 km do Mińska Mazowieckiego i tamta Grand Vitara spodobała mi się, kupiłem i jestem zadowolony. Według mnie nie ma się co zamykać tylko w swoim regionie.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]