Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 20:50

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10-04-2019, 23:28 
Offline

Rejestracja: 24-07-2018, 11:20
Posty: 1
Suzuki: GVII
Witam jestem po wymianie turbiny ktora sie rozsypala na regenerowana jak również po wymianie rozrzadu i wszystkich uszczelek.Problem mam taki ze olej znow wycieka ale to kwestią powrotu do partacza ktory to składał na tym jednak problem sie nie kończy.Ostatnio miałem calkowity wyciek plynu chlodzacego w miejscu takim ze nie moge sie tam dostac ani od góry ani od dolu mianowicie plyn wylecial za silnikiem patrzac od przodu tuz przed koncem komory silnika sciekajac po skrzyni itp.Zalalem uklad jakimś uszczelniaczem ale to pomoglo na kilka dni.Do tego auto zaczelo pozerac rope na poziomie 13.5l w mieście!!!Proszę o pomoc w ustaleniu ktory to wąż i jak tam sie dostac.Z góry dzięki.Pozdrawiam


Na górę
Post: 12-04-2019, 10:57 
Offline

Rejestracja: 04-01-2011, 13:32
Posty: 61
Lokalizacja: PODKARPACIE
Witam , co do wycieków oleju przy turbinie dwa miejsca
- pierwsze zasilanie smarowanie turbiny od góry
- drugie powrót do skrzyni korbowej

wyciek płynu
- aby łatwiej zdemontować turbinę prawdopodobnie mechanik rozpiął chłodnicę spalin do której są podłączone węże z płynem chłodniczym ( średnica węzy jakieś 2-3 cm ) , i o ile dobrze pamiętam jeden z nich chyba idzie do góry za turbinę może tam jest wyciek lub na samej chłodnicy
Pozdrawiam Tomasz


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]