Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 23:24

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15-05-2018, 13:21 
Offline

Rejestracja: 16-08-2017, 15:56
Posty: 42
Witam:)
Dziś byłem napełnić klimatyzację i została sprawdzona szczelnos układu, mechanik poinformował mnie odrazu ze musi być gdzieś jakiś wyciek bo w układzie nie ma ani grama czynnika podlaczyl urządzenie do badania szczelności i nic nie uciekło powiedział ze widocznie musi nyc mikro wyciek bo skoro klimatyzacja była dobijana rok temu to coś gazu powinno być. Spojrzał na chłodnice klimatyzacji i powiedział ze jest w opłakanym stanie i prawdopodobnie tam musi być jakaś dziurką. I chciałem was spytać jakie chłodnice klimatyzacji polecacie? I czy dziurawa chłodnica może ppwodowac ze klimatyzacja raz chłodzi a raz nie?


Na górę
Post: 05-07-2018, 18:02 
Offline

Rejestracja: 04-07-2018, 22:15
Posty: 22
Jeżeli mechanik stwierdził, że nie ma ani grama czynnika, to jak ma pracować układ ? Nawet, jeżeli byłaby końcówka czynnika, układ szczelny, to zawór nie uruchomi sprzęgiełka na kompresorze i klima nie ruszy. Jeżeli u Ciebie raz działa, raz nie, to szukał bym przyczyny gdzieś indziej, może cewka się kończy, ale na odległość to trochę wróżenie z fusów, jedno co bym polecił, to zmianę mechanika.

_________________
GV II 2007r 2.0 B M/T 4wd


Na górę
Post: 07-08-2018, 10:10 
Offline

Rejestracja: 21-06-2016, 07:16
Posty: 86
Suzuki: GV2 V6 3.2L
Miałem w ubiegłym roku problem z klimą. Na szczęście wpuszczenie kontrastu pomogło i wadliwa okazała się chłodnica. Znaleźliśmy tylko oryginał - 500zł + 300zł robocizna. Teraz działa jak należy.
Ale nie wiem czy taka sama jest we wszystkich GV II bo ja mam wersję z silnikiem 3.2 V6.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]