Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 20-04-2024, 06:20

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28-02-2016, 20:31 
Offline

Rejestracja: 26-06-2015, 09:24
Posty: 20
Witam
Otóż od kilku dni mam problem z autem.
Czasami zdarza się coś takiego , że przy próbie rozruchu auta występuje objaw taki jakby nie było kompletnie prądu. Tzn. kontrolki się nie świecą, lampka w aucie na podsufitce ledwo co się świeci , wyświetlacz na środku konsoli lekko się ćmi. Również podświetlenie wkładu kluczyka ledwo co się świeci.

Odłączam klemę od aku na sekunde , podłączam spowrotem i auto wraca do żywych.
Dodam, że auto garażowane ale ostatnio raz zostawiłem na noc na dworzu i akurat była taka wilgotna pogoda i przymrozek w nocy .
Auto rano bez problemu się sprawowało, nic się nie działo. Później żona przejechała parę km, ja wieczorem miałem wprowadzić auto i wtedy spotkała mnie ta niemiła niespodzianka. Wtedy ( to był pierwszy raz) po paru próbach auto wróciło do sprawności bez odłączania klemy. Niestety pojawił się problem taki , że auto zaczynało gasnąć na luzie gdy było na LPG- benzyna chodziła bez zarzutu.

Podłączyłem następnego dnia komputer- zero błędów. Po czym zrobiłem parę km. Po zgaszeniu auta i postoju ok 3 godzin , wsiadam do auta i lipa ... Znowu zoombie. Już nie pomogło wkładanie i wykładanie kluczyków- odłączyłem kleme i wszystko wróciło do normy. Auto śmiga bez problemu. Dziś nic się nie działo, LPG też bez problemu.

Czy ktoś miał podobny przypadek?
Pozdrawiam


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]