Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 14:37

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 20-09-2022, 08:30 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-08-2007, 20:49
Posty: 3897
Lokalizacja: Sztutowo czasem Warszawa
Suzuki: Była GV II 2007 DDIS
W mieszkaniu ok, ale pamiętaj, że to trujące (opary również), a włókno szklane lubi włazić w ręce i piec.
Ja w domu bawię się czasami żywicą epoksydową (robię różne odlewy). Epoksydowa mniej śmierdzi, szczególnie taka do odlewów modelarskich.
Zanim zaczniesz z żywicą poświęć trochę czasu na obejrzenie filmików i poczytanie w sieci jak z nią działać. :)

_________________
Pozdrawiam, Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)
I już bez klekocika :placze:


Na górę
Post: 20-09-2022, 08:55 
Offline

Rejestracja: 07-07-2021, 22:54
Posty: 5
Suzuki: Grand Vitara 2
Dzięki za podpowiedzi! Tak właśnie zamierzam zrobić - postudiuję nieco internet, choć doświadczenia nic nie zastąpi ;⁠) jeszcze zobaczę ile potencjalnie materiału trzebaby uzupełnić - może uda się to samą szpachla uzupełnić...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Na górę
Post: 26-09-2022, 18:17 
Offline

Rejestracja: 13-03-2021, 07:35
Posty: 48
Suzuki: 2.4
z góry zaznaczam, że to montaż domowy i że nie jestem audiofilem - zamontowałem tam gdzie mi pasowało i nie wymagało kombinacji. działa, nic nie ociera, nic nie wycinałem/wyginałem. zwrotnica przykręcona na 3 wkręty, siedzi mocno, nie rezonuje w czasie jazdy. wymiarów zwrotnicy nie pamiętam ale to można sprawdzić - głośniki Hertz esk ck 165. polecam zdjąć boczek, zwrotnicę przymierzyć i przykleić taśmą a potem boczek nałożyć, sprawdzić czy szyba nie ociera - jak jest ok to można montować na stałe.

Obrazek


Na górę
Post: 05-02-2024, 18:11 
Offline

Rejestracja: 20-08-2022, 18:21
Posty: 1
Cześć, znowu wrócę do tematu... Przymierzam się do zmiany dotychczasowego chińczyka z androidem na sony XAV-AX6050, z grubsza mam już przyszykowane schematy złączy i akcesoriów. Na razie jednak nie planuję wymiany głośników ani wiązek, chcę dać się wykazać samej nowej jednostce. Stąd moje pytanie dotyczące głównie głośników wysokotonowych, czy fabrycznie suzuki instalowało jakąś zwrotnicę? (W układzie styków oryginalnego radia, nie widzę osobnych do głośników wysokotonowych) Jeżeli nie to czy muszę tak ową założyć aby ich nie uszkodzić? Jeżeli trzeba będzie dołożyć, to jaka zwrotnica będzie odpowiednia (zakładam że sztuk dwie)?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]