Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 04-06-2024, 02:51

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 21-08-2012, 20:53 
Offline

Rejestracja: 21-04-2012, 05:40
Posty: 395
Lokalizacja: WPI
Dysponuje ktoś takim, z oznaczeniem kolorów przewodów. Chciałem zainstalować sobie "odcięcie zapłonu" z "funkcją serwisową".

_________________
Pozdrawiam,
MarekC


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-08-2012, 11:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01-11-2010, 19:08
Posty: 639
Lokalizacja: Wisła
A konkretnie czego schemat ?I z jakim silnikiem ?
Mam całego servis manual do 2,7 V6,jak chcesz,to daj emila.
8)


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-08-2012, 11:35 
Offline

Rejestracja: 21-04-2012, 05:40
Posty: 395
Lokalizacja: WPI
2.0B z 2007 .. najlepiej serwisówkę, czy komplet schematów. Dobrze by było wiedzieć jak bezpiecznie rozebrać dashboard..

mail jakby co na priv

_________________
Pozdrawiam,

MarekC


Na górę
 Tytuł:
Post: 27-12-2015, 20:45 
Offline

Rejestracja: 18-12-2015, 17:04
Posty: 14
Podłączę się do tematu nie świeci mi tylne światło przeciwmgielne żarówka dobra do żarówki nie dochodzi napięcie ,kontrolka w zegarach zapala się ,gdzie szukać skąd wychodzi kabelek z napięciem do tylnej lampy .gdzie szukać tego napięcia ,minus jest wspólny w kablach lampy a gdzie plus


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-12-2015, 00:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-02-2009, 19:18
Posty: 56
Lokalizacja: Chicago
Nissman pisze:
Podłączę się do tematu nie świeci mi tylne światło przeciwmgielne żarówka dobra do żarówki nie dochodzi napięcie ,kontrolka w zegarach zapala się ,gdzie szukać skąd wychodzi kabelek z napięciem do tylnej lampy .gdzie szukać tego napięcia ,minus jest wspólny w kablach lampy a gdzie plus


Schemacik:


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-12-2015, 12:15 
Offline

Rejestracja: 18-12-2015, 17:04
Posty: 14
Schemat schematem jeszcze podpowiedź gdzie szukać wtyczek od lampy idzie kabel zielono niebieski z tego co pamiętam ,wchodzi z lewej strony w karoserię i dalej gdzie prawą stroną auta czy lewą idzie gdzieś do wtyczki gdzie jest ta wtyczka ,auto ma hak odpinany może tam,gdzieś jest przerwa .Gdzie z przodu jest koniec tego kabla ?
Dziś próbowałem poszukać przyczyny ale nie udało się od lampy do pierwszej wtyczki kabel zielono niebieski w pierwszej wtyczce przechodzi na szary i idzie do wiązki gdzieś w podłogę ,dziwne bo wiązka idzie po lewej stronie za osłoną nadkola i po lewym progu ale ten do światła pozycyjnego szary idzie od wtyczki lampy w wiązkę wchodzącą w podłogę nie przychodzi z przodu po wtyczce nie widać ze czegoś brakuje .
Czy ktoś wie skąd w okolicach przedniej części auta idzie zasilanie do lampy tylnej przeciwmgielnej
pewnie z tej skrzynki co są bezpieczniki na lewej stronie nadkola wewnątrz ale na którym kablu i z której wtyczki czy po drodze między przełącznikiem i kontrolką na desce jest jakiś przekaźnik ,bezpieczniki sprawdzone są ok lampka na desce też zapala się


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]