Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 23-04-2024, 19:47

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19-02-2022, 10:28 
Offline

Rejestracja: 06-08-2019, 08:42
Posty: 190
Suzuki: Vitara 1,4 AT Allgri
Witam ,
stoję przed wyborem nowego smartfona i zainteresował mnie samsung S21 5G i jestem ciekaw opinie użytkowników tego telefonu. Jak sprawuje się w połączeniu z AA w naszych vitarkac ( sporo kilometrów pokonuje z AA ) oraz czy ogólnie jest to dobry smartfon. Od kilku lat użytkuje P20 z którego jestem bardzo zadowolony, ale prawie 4 lata na karku i czas go zmienić. Nie chciałbym zmienić na coś gorszego

_________________
VITARA 1,4 AT ALLGRIP
GSF 600 BANDIT


Na górę
Post: 19-02-2022, 12:18 
Offline

Rejestracja: 02-06-2021, 08:45
Posty: 51
Suzuki: Vitara II
Działa bez problemu. Polecam.


Na górę
Post: 20-02-2022, 01:31 
Offline

Rejestracja: 02-01-2021, 08:49
Posty: 21
Suzuki: SX4 S-CROSS
Bardzo dobry telefon i działa bez problemu.


Na górę
Post: 06-03-2022, 15:56 
Offline

Rejestracja: 06-08-2019, 08:42
Posty: 190
Suzuki: Vitara 1,4 AT Allgri
Kupiłem i rzeczywiście dział bez problemu

_________________
VITARA 1,4 AT ALLGRIP
GSF 600 BANDIT


Na górę
Post: 26-10-2022, 10:31 
Offline

Rejestracja: 26-10-2022, 08:45
Posty: 4
Suzuki: Vitara 2020
Witam wszystkich,

Wklejam ten post również tu ponieważ pasuje do tematu- u mnie na dwóch telefonach S21 ultra nie działa.

Suzuki Vitara rocznik 2020 - Android Auto zawsze mi działało rewelacyjnie z telefonami OPPO A16, SAMSUNG'ami: S8+ i S9+. Nigdy nie miałem problemów z połączeniem.
No i teraz kupiłem 2 telefony marki SAMSUNG S21 Ultra (Android 12) i z ani jednym ani drugim nie da rady się połączyć AA w Vitarze.

Po podłączeniu kabla (próbowałem chyba z 10 kabli już - oryginalne i nie oryginalne) telefon w kółko się łączy i rozłącza z radiem - apka AA w telefonie się pojawia i znika, po chwili wyskakuje w telefonie komunikat że połączenie jest niestabilne i każe odłączyć kabel i podłączyć ponownie następnie przechodzi tylko w tryb ładowania telefonu.

Jak podłącze któryś ze wspomnianych wyżej starszych telefonów to Android Auto od razu uruchamia się na radiu w samochodzie.

Obok Vitary stoi Toyota RAV4 też 2020 i te obydwa problematyczne telefony łącza się z nią bez problemu po kablu Android Auto - działa bez zarzutu. Stare telefony również dobrze działają z tym autem.

Wpadłem w necie na artykuł, w którym idealnie opisany jest mój przypadek: https://antyweb.pl/android-auto-7-8-6-nie-dziala

Czy trzeba czekać aż samsung wypuści poprawkę w sofcie do S21 ultra lub google poprawkę w AA ?

Czy może w ASO muszą zrobić aktualizacje stacji multimedialne w Vitarze ?

Czy miał ktoś podobny problem z tymi modelami telefonów lub nowszymi tej marki ? Co myślicie na ten temat?

Pozdrawiam Wszystkich z góry dziekuje za pomoc i radę.


Na górę
Post: 15-11-2022, 10:19 
Offline

Rejestracja: 26-10-2022, 08:45
Posty: 4
Suzuki: Vitara 2020
Witam, wszystkich udało mi się rozwiązać swój problem - aż sam nie wierzyłem że to może być przyczyną problemu: po prostu kupiłem oryginalny kabel do samsunga 1metrowy. I połączył się bez problemu. Wychodzi na to że wcześniej chyba nie miałem prawdziwego kabla oryginalnego. A próbowałem wcześniej na przeróżnych kablach i nie dało się połączyć pomimo że inne telefony łączyły się na nich z Vitarą bez problemu. Do s21 ultra musi być kabel oryginalny.
Może komu to doświadczenie również pomoże.

Pozdrawiam.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]