Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 12:45

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4
Autor Wiadomość
Post: 27-12-2022, 12:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-11-2020, 23:30
Posty: 202
Lokalizacja: Białystok
Suzuki: Vitara K14D
covax2 pisze:
maciejosss pisze:
Klepac89 pisze:
Swoją Vitarę sprzedałem - zamówiłem
Corollę Cross - toyota wg statusów dostępnych z ich aplikacji wyprodukowała moj samochód w 6 dni - teraz jest w transporcie, a wziąłem najwyższa wersje wyposażenia z 4x4. Wiec przynajmniej ta Japońska marka idzie na bierząco - produkcja Japonia

W Suzuki się nie interesowałem jak jest - ale skoro tak mówisz to pewnie tak może to wyglądać…

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jaka cena ? Z ciekawości zapytam .
Odpowiednikiem Vitary jest Yaris Cross , ale wg mnie mniejszy w środku (Toyota )


Jak corolla będzie wozić 2 osoby max to będziesz zadowolony, drugi rząd siedzeń to ciaśniejszy sporo w porównaniu z Vitara, niemniej to co jest na plus w toyocie to materiały :) dużo lepsze niż w suzi....


Nooo z tym 2 rzędem siedzeń to bym nie przesadzał - auto jest szersze kanapa też jest szersza i miejsca zdecydowanie więcej niż w Vitarze + regulowane oparcie tylnej kanapy. Po upakowaniu swojej rodziny do Corolli Cross wszyscy byliśmy zgodni co do tego że miejsca jest sporo więcej dla wszystkich


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Na górę
Post: 05-01-2023, 22:59 
Offline

Rejestracja: 02-07-2011, 16:37
Posty: 123
na szerokość to się faktycznie nie wypowiem bo siedziałem sobie sam - za sobą , mając 181cm zdecydowanie więcej miejsca miałem w vitarze, przynajmniej takie miałem odczucie... :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]