Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 11:54

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Koło dojazdowe
Post: 06-05-2019, 22:55 
Offline

Rejestracja: 18-05-2017, 17:58
Posty: 33
Suzuki: Vitara
Cześć czytającym,

Czy jesteście w posiadaniu informacji jakie parametry powinno mieć koło dojazdowe do Suzuki Vitara 1.6 VVT 2WD 5MT ?

Szukam najtańszej opcji, może być używane. Nowe koła dojazdowe za 500 zł na allegro wprowadzają mnie w stan osłupienia.. :roll:


Na górę
Post: 07-05-2019, 06:30 
Offline

Rejestracja: 03-10-2017, 11:52
Posty: 306
Wejdź w temat "Koło dojazdowe Vitara II/S-Cross" jakiś czas temu sprawa ta była opisywana.


Na górę
Post: 08-05-2019, 10:33 
Offline

Rejestracja: 22-05-2018, 13:14
Posty: 49
Suzuki: vitara 18 MT 1.6 2WD
kikohiszpan pisze:
Cześć czytającym,

Czy jesteście w posiadaniu informacji jakie parametry powinno mieć koło dojazdowe do Suzuki Vitara 1.6 VVT 2WD 5MT ?

Szukam najtańszej opcji, może być używane. Nowe koła dojazdowe za 500 zł na allegro wprowadzają mnie w stan osłupienia.. :roll:


za 500 można kupić nową oponę i pełnowymiarową używaną stalówkę i mieć pełnoprawny zapas zamiast dojazdówki

nowe dojazdówki masz na allegro od 350, na używaną bym się nie decydował, zwłaszcza jeżeli ma więcej niż 5 lat - te opony nie są specjalnie szerokie\mocne co w połączeniu z wysokim ciśnieniem może zwiększać ryzyko problemów


Na górę
Post: 08-05-2019, 18:44 
Offline

Rejestracja: 03-10-2017, 11:52
Posty: 306
m4rkiz. Widzę, że nie przeczytałeś poprzedniego tematu dot. koła dojazdowego do Vitary II.
Proponuję Ci zdjąć pierwsze lepsze koła z samochodu Vitara II i włożyć do bagażnika w miejsce do tego przeznaczone.
Zobaczysz jak pełnowymiarowe koło /jeżeli się zmieści/ wyraźnie zmniejsza bagażnik. Dolna część bagażnika się kasuje.
Bagażnik robi się o kilkanaście centymetrów płytszy.
Osobiście polecam dojazdówkę i bardziej głęboki bagażnik. Koszty podobne, a większa wygoda w bagażniku.


Na górę
Post: 10-05-2019, 20:18 
Offline

Rejestracja: 22-05-2018, 13:14
Posty: 49
Suzuki: vitara 18 MT 1.6 2WD
staryem pisze:
Proponuję Ci zdjąć pierwsze lepsze koła z samochodu Vitara II i włożyć do bagażnika w miejsce do tego przeznaczone.
Zobaczysz jak pełnowymiarowe koło /jeżeli się zmieści/ wyraźnie zmniejsza bagażnik. Dolna część bagażnika się kasuje.


zdaje sobie z tego sprawę - dokładnie tak mam zrobione - kupiłem nową oponę i stalową felgę w cenie nowej dojazdówki

likwiduje to owszem schowek pomiędzy kołem a górną podłogą, ale rzeczy tam trzymane można po prostu wrzucić do koła i w jego okolice

nie każdemu to odpowiada oczywiście, ale ja nie zdecydowałbym się na dłuższe trasy zwłaszcza zagraniczne bez pełnego zapasu skoro kosztuje tyle co dojazdówka a jedyna różnica to inne ułożenie gratów pod podłoga bagażnika


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]