Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 13:24

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-10-2018, 06:54 
Offline

Rejestracja: 16-07-2018, 07:17
Posty: 6
Suzuki: Vitara II
W tym roku kupuję trzecie nowe auto i to dzięki Vitarze. Dlaczego? Tym się nie da jeździć... Kopiłem nowe Volvo XC60 na wypasie, sam miałem audi A6, która zaczęła się psuć, nie planowałem kupować drugiego auta więc szukałem coś koło 100 k i to mi przypasowało bez jazdy próbnej więc kupiłem. Za nim dojechałem do domu od dealera to już byłem podłamany. Zastanawia mnie jak ludzie na odległych rejestracjach dojeżdżają tym całą Polskę do mnie...
Viatra 1,6 benzyna wersja Xled plus dodatki, typu podłokietnik, osłona aluminiowa pod silnik itp.
Uważam, że:

1. w teren się nie nadaje, jest za niska, nie da się przejechać po polnej drodze jak ktoś sypnął odrobinę mniej rozmielonego gruzu, cud, że nie połamałem osłon na podwoziu.
2. Jest zbyt sztywny, mały komfort jazdy
3. jest zbyt wąski, ciasny
4. jedyna pozycja to ręce cały czas na kierownicy, nie ma nawet na czym zaprzeć łokcia lewej ręki
5. oczywiście ma systemy typu auto start stop, czy radary, ale to wszystko dużo gorzej działa niż w volvo
6. nie mogę sensownie ustawić fotela względem nóg i długości rąk (nie wiem, jestem niewymiarowy)
7. plastik, sam plastik. dodali by jakiegoś badziewia za 1000 zł i było by przyjemniej.
8. jak coś puknie w bagażniku to echo jak by się samochód rozpadał
9. blaszki tak cienkie, że jak maskę chciałem docisnąć dłońmi, to ją pogiąłem, ma wgniecenia
10. brak podświetlenia na klawiszach w drzwiach poza kierowcą od przycisku otwórz zamknij szyby,czy podświetlenie koło manetki, który bieg jest wbity ludzie jaka to oszczędność, jedna dioda led kosztuje 0,001 gr...
11. plastiki w bagażniku od przegród po bokach nie trzymają się miejsca
12. wycieraczki w trybie auto pracują jak chcą, albo jak jest sucho i włączy się tryb auto, to nie zaczynają pracę na sucho, często nie schowają się do końca
13. to, że plastiki skrzypią ok, ale, że w fotelu kierowcy zaczęły jęczeć sprężyny, to przesada...
14. cena ponad 100k za samochód tej jakości produkowany w EU na Węgrzech, gdzie ludzie też pracują średnio za jakieś 650 euro/ miesięcznie, to jest zwykle złodziejstwo Japończyków.
Bałem się, że gorzej będzie z silnikiem, ale ujdzie te 120 KM pozwoli coś tam wyprzedzić na lokalnych drogach.
Suzuki Vitara zaczęła mi przypominać małego fiata, taki sam komfort jazdy, nawet kształt z boku i z tyłu i z przodu podobny do maluszka, tylko, że maluchem to moi rodzicie jak byłem dzieckiem jeździli do 86` a teraz muszę im to wcisnąć bo pod domem po co ma mi stać.

Od czerwca br auto ma dopiero przjechane 3500 km i wczoraj we mnie coś pękło, pojechałąm i kupiłem 3 auto nowe w tym roku, ale coś czym da się jeździć.


Na górę
 
Post: 16-10-2018, 07:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08-06-2017, 06:45
Posty: 777
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Suzuki: Vitara 1.6 AT 4WD
Sebberis pisze:
to mi przypasowało bez jazdy próbnej więc kupiłem.

:lol:
Ja kupiłem NOWE (!) buty bez przymierzania i też się nie da w nich chodzić :lol:

Sebberis pisze:
W tym roku kupuję trzecie nowe auto

Sebberis pisze:
Kopiłem nowe Volvo XC60 na wypasie

Sebberis pisze:
kupiłem 3 auto nowe w tym roku

Fajnie, że się pochwaliłeś :skromny:

_________________
Vitara 1.6 AT AllGrip | Ford Ranger Wildtrak 3.2 AT 4x4


Na górę
 
Post: 16-10-2018, 08:41 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Nie karmić trolli :sciana:


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]