Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 24-04-2024, 23:44

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 24-10-2016, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11-04-2016, 12:13
Posty: 103
Lokalizacja: Gliwice
Suzuki: Vitara S 1.4 MT 4x4
USTAWIENIA CZUJNIKA ŚWIATEŁ I DESZCZU.
Dzisiaj po kilku nieudanych próbach "wykręcenia" pierwszej sekwencji w końcu sukces. Sposób opisany na forum scross'a działa w vitarze. Przestawiłem na próbę czułość czujnika świateł bo mi się zdarzało włączanie w słoneczny dzień. Ustawianie powiązania czujnika świateł i deszczu też bezproblemowo (przynajmniej sekwencja mignięć jest zgodna z wzorem), zobaczymy w praktyce.

Aktualizacja. Zadzwonili z serwisu i stwierdzili że elektryk czegoś tam nie doczytał i regulację czujnika świateł i wycieraczek da się wykonać. Mam podjechać. Przekonam się czy dobrze zrobiłem.

_________________
Vitara S 1.4 MT


Ostatnio zmieniony 24-10-2016, 13:47 przez Piter67, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: 24-10-2016, 12:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29-03-2015, 13:42
Posty: 922
Suzuki: Vitara xLed Sun
Lolo6310 pisze:
A ja myślalem ze czujnik temperatury jest przy kierownicy od strony prawej


Bo jest. To pod szybą nie mierzy temperatury powietrza tylko nasłonecznienie (i być może także temperaturę) deski. Przykryj czymś ciemnym i po chwili klimatyzacja przycichnie, wystaw na słońce i wiatraki się podkręcą.


Na górę
Post: 24-10-2016, 19:29 
Offline

Rejestracja: 09-01-2010, 14:02
Posty: 3375
Lokalizacja: Kwidzyn
Piter67 pisze:
Aktualizacja. Zadzwonili z serwisu i stwierdzili że elektryk czegoś tam nie doczytał i regulację czujnika świateł i wycieraczek da się wykonać. Mam podjechać. Przekonam się czy dobrze zrobiłem.

No to masz farta, bo mnie prawie opieprzyli, że czwarty mailem "panu kierowniku" du..szę zawracam, jak już w pierwszym mi napisał, że się nie da. :))

_________________
S-cross 1,6 Pb AWD


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]