Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 26-04-2024, 21:24

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25-07-2016, 21:08 
Offline

Rejestracja: 25-07-2016, 20:58
Posty: 2
Suzuki: Vitara II
Witam serdecznie forumowiczów.

Dwa tygodnie temu zakupiłem nowy model Vitary, mam jeszcze przy nim trochę roboty, ale temat, który założyłem chciałbym traktować stricte o systemie multimedialnym, które jest na wyposażeniu. Aktualnie jest on zablokowany, chociaż wcześniej prosił o PIN. Nie wiem dlaczego tak się stało, prawdopodobnie przy okazji przekładania akumulatora, bo nie wykorzystywałem wszystkich 5 prób.

I tutaj sedno sprawy: czy istnieje jakiś sposób odblokowania tego systemu bez wycieczki do ASO? Kiedyś, kiedy byłem jeszcze posiadaczem Renault Espace IV, sztuczka polegała na wyjęciu radia, odczytaniu numeru seryjnego z etykiety i wrzucenie tego numeru do kalkulatora z sieci - i voilà. Niestety Vitara jest stosunkowo nowym autem i nie znalazłem nigdzie w sieci informacji typu "jak to zrobić". Może ktoś z kolegów mógłby coś podpowiedzieć?

Pozdrawiam!
Bart84


Na górę
Post: 27-07-2016, 09:28 
Offline

Rejestracja: 25-07-2016, 20:58
Posty: 2
Suzuki: Vitara II
Witam ponownie!

Nikt nic nie wie? :o

/bart84


Na górę
Post: 27-07-2016, 10:13 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12230
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jakiś PIN w ogóle jest potrzebny.
Sam go ustawiłeś, czy był fabrycznie? Jeżeli to drugie, to gdzieś musisz mieć podany domyślny (np. w instrukcji).

Co do jakiś domorosłych sposobów odblokowania, to za mało tego jest na rynku i za krótko, żeby tu pomóc.
Sugeruję wizytę w ASO.


Na górę
Post: 31-07-2016, 11:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-03-2016, 13:28
Posty: 76
Lokalizacja: Krk
Rzeczywiscie dosc dziwne.
Podczas odbioru sprzedawca mowil mi ze nie ma PINu do radia bo jest odblokowane.


Na górę
Post: 31-08-2016, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28-07-2016, 23:24
Posty: 3
Suzuki: VITARA II
Można ustawić. Ja sobie ustawiłem.


Na górę
Post: 07-03-2017, 19:32 
Offline

Rejestracja: 05-03-2017, 19:45
Posty: 3
Suzuki: Vitara
bart84 pisze:
Witam serdecznie forumowiczów.

Dwa tygodnie temu zakupiłem nowy model Vitary, mam jeszcze przy nim trochę roboty, ale temat, który założyłem chciałbym traktować stricte o systemie multimedialnym, które jest na wyposażeniu. Aktualnie jest on zablokowany, chociaż wcześniej prosił o PIN. Nie wiem dlaczego tak się stało, prawdopodobnie przy okazji przekładania akumulatora, bo nie wykorzystywałem wszystkich 5 prób.

I tutaj sedno sprawy: czy istnieje jakiś sposób odblokowania tego systemu bez wycieczki do ASO? Kiedyś, kiedy byłem jeszcze posiadaczem Renault Espace IV, sztuczka polegała na wyjęciu radia, odczytaniu numeru seryjnego z etykiety i wrzucenie tego numeru do kalkulatora z sieci - i voilà. Niestety Vitara jest stosunkowo nowym autem i nie znalazłem nigdzie w sieci informacji typu "jak to zrobić". Może ktoś z kolegów mógłby coś podpowiedzieć?

Pozdrawiam!
Bart84


Kolego jak rozwiązałeś swój problem?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]