Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 25-04-2024, 11:37

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15-03-2016, 14:00 
Offline

Rejestracja: 15-03-2016, 13:55
Posty: 2
Suzuki: Vitara II
Witam,
posiadam od kilku tygodni Vitarę i mam problem z tabletem pokładowym. Mianowicie po ok. 25-30 min od zapalenia silnika tablet restartuje się. W przypadku nawigacji zupełnie się ona gubi i po restarcie trzeba ustawiać od początku - nie wyobrażam sobie restartu w jakimś dużym mieście, gdzie jest mi niezbędne nawigacja. W przypadku radia czy odtwarzania muzyki po restarcie wraca na przedostatnio słuchaną stację lub pozycję muzyczną.

Czy ktoś miał z tym podobne problemy? Potrafiłby ktoś doradzić czy jest to poważna wada, którą musze zgłosić w serwisie?


Na górę
Post: 15-03-2016, 14:02 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12230
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Na pewno zgłosić, bo to nie jest normalne.


Na górę
Post: 15-03-2016, 14:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29-06-2015, 17:33
Posty: 459
Serwis bo sam nic nie zrobisz, a opisany problem świadczy o usterce stacji, jej oprogramowania lub problemu na połączeniu bo może gdzieś zanikać napięcie do stacji i z tego powodu się restartuje jak po zgaszeniu silnika

_________________
Obecnie Tucson, już nie Vitara ale sympatia wciąż pozostała.


Na górę
Post: 09-04-2016, 20:22 
Offline

Rejestracja: 23-03-2016, 23:12
Posty: 49
Suzuki: sx4 s-cross
Mam podobny problem w swoim s-crossie, nie jest to jakąś regułą określoną czasem ale stacja czasami resetuje się/wyłącza podczas jazdy, pojawia się biały ekran, następnie logo suzuki i powraca do poprzedniego trybu pracy....
tom77 wyjaśniałeś już ten problem w jakimś serwisie?


Na górę
Post: 09-04-2016, 21:14 
Offline

Rejestracja: 15-03-2016, 13:55
Posty: 2
Suzuki: Vitara II
Jak na złość po wpisaniu postu tutaj tablet przestał się resetować :) I jak na chwilę obecną nic się z nim nie dzieje złego. Wczoraj zauważyłem, że jak słucham mp3 z USB to czasami przełącza się na radio (nie koniecznie wiadomości dla kierowców) a potem trzeba ręcznie powrócić do mp3


Na górę
Post: 09-04-2016, 22:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29-06-2015, 17:33
Posty: 459
Hehe, to dobrze bo znaczy się że problem ustał.
Vicia usłyszała, że chcesz z nią jechać do ASO i się zbuntowała( znaczy problem sama usunęła) bo nie chciała żeby jej ktoś w bebechach grzebał :P
Te nasze auta to często jakieś takie jakby z duszą ;)
Ja miałem inny przykład- jak sprzedawałem Mazde, z którą przez ponad rok nie miałem ani razu problemu to dzień przed wydaniem nowemu nabywcy, wylądowała u mechanika i elektryka bo tak się zaczęła buntować. Usterki naprawiłem, a kupujący się śmiał że miałem takie z nią przeboje bo wiedział w jak dobrym była stanie.
Nie chciała Magda się rozstać :zakrecony:

Brzmi jak fantasy, ale co zrobić. Musiałem opowiedzieć

_________________
Obecnie Tucson, już nie Vitara ale sympatia wciąż pozostała.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]