Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 20:46

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 28-03-2018, 08:01 
Offline

Rejestracja: 17-05-2017, 21:24
Posty: 7
Suzuki: Vitara II
@Avalanche nie działa. Między zegarami wyświetla poprawną godzinę, na analogowym godzinę do tylu.
@Komtur83 dzięki, sprawdzę. Czy przy włączonym podświetlaniu zegara podświetla Ci go przy włączonych światłach mijania? Bo nie pamietam czy tak miałem wcześniej. Teraz ciemność :)


Na górę
Post: 28-03-2018, 09:00 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Podświetlenie działa z resztą wskaźników, więc ewidentnie coś się poluzowało/rozłączyło lub padło :|


Na górę
Post: 28-03-2018, 11:17 
Offline

Rejestracja: 17-05-2017, 21:24
Posty: 7
Suzuki: Vitara II
Tylko sam zegar działa :) sprawdzę i dam znać. Tymczasem podziękował!


Na górę
Post: 17-09-2018, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-02-2017, 12:39
Posty: 267
Lokalizacja: Zabrze
Suzuki: Vitara
A jak wygląda sprawa montażu? Jest to proste? Mam możliwość zakupu takiego. Ale czy będzie on współgrał z wersją Comfort bez stacji multimedialnej? O jakim pierścieniu wspominacie? Napiszcie proszę jak się go montuje i podpina? Poradzę sobie? Jakiś śrubokręt...czy coś? Póżniej co jakaś kostka do wpięcia? Kosztuje on parę złotych i nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto (mam zamiar kupić używkę) i samemu zamontować. Dziękuję z góry za info. Pozdrawiam

_________________
Vitara 1,6 2WD '17


Na górę
Post: 17-09-2018, 22:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29-03-2015, 13:42
Posty: 922
Suzuki: Vitara xLed Sun
Wklej ten post jeszcze w setkę miejsc, będzie pewniejsze.


Na górę
Post: 13-03-2020, 14:21 
Offline

Rejestracja: 01-05-2019, 12:14
Posty: 25
Suzuki: vitara III
DS pisze:
yotez pisze:
W temacie zegara...
Gdyby udało mi się zdobyć oryginalny zegar (wskazówkowy, miedzy kratki nawiewu) to wystarczy go tylko zamontować i podłączyć, czy wiąże się z tym jakieś dodatkowe programowanie?

Zdaje się, że tyle trzeba zrobić... ;)
https://youtu.be/dAYrbgzKIM0?t=11m2s

Witam.
Czy w przypadku braku oryginalnej wiązki jest jakaś możliwość podłączenia tego zegarka?
Chciałem zamontować u siebie ale okazało się, że nie mam go do czego podłączyć.


Na górę
Post: 13-03-2020, 14:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-02-2017, 12:39
Posty: 267
Lokalizacja: Zabrze
Suzuki: Vitara
Wszystkie wersje wyposażenia mają opcję podłączenie tego zegarka i jest kostka. Mam wersję Comfort i bez problemu mi podpięto ten czasomierz. :)

_________________
Vitara 1,6 2WD '17


Na górę
Post: 15-04-2021, 19:13 
Offline

Rejestracja: 19-11-2012, 20:15
Posty: 12
Lokalizacja: podkarpacie
Witam po bardzo wielu latach nieobecności na forum Suzuki. W międzyczasie Vectra, Mondeo, RAV4.
A Jimny stale ze mną i ze mną na zawsze :-). Z sentymentu do Jimny (a Suzuki zaczynałem od Samurai'a) kupiłem kilka dni temu Vitarę: 2016, ddis, AllGrip. W ramach oswajania słabo wyposażonej wersji chcę dołożyć zegarek analogowy. Okazuje się, że wiązka, jak wszystko na to wskazuje przewidziana do zegarka, jest wpięta do gniazda w multimediach Bosch. Co ciekawe, w zaślepce miejsce do jej "ślepego" podłączenia wykazuje ślady wyszarpnięcia złącza na siłę (urwany kawałek plastiku w miejscu zatrzasku złącza).
Wypiąłem wiązkę z Boscha i wszystko (chyba) działa. Zegarek kupię na polskim portalu aukcyjnym (choć drogo; może ma ktoś taniej na zbyciu?), podłączę, spróbuję, najwyżej oddam.
Ale gryzie mnie pytanie: po co wiązka była wpięta do (pasującego) gniazda w Bosch? Czy ma to coś wspólnego z synchronizacją czasu z GPS? Czy coś przestanie działać?
Pewnym wyjaśnieniem może być, że auto niedawno przywiezione z Włoch :-)
AP


Na górę
Post: 08-05-2021, 13:50 
Offline

Rejestracja: 01-05-2019, 12:14
Posty: 25
Suzuki: vitara III
adam53 pisze:
Witam po bardzo wielu latach nieobecności na forum Suzuki. W międzyczasie Vectra, Mondeo, RAV4.
A Jimny stale ze mną i ze mną na zawsze :-). Z sentymentu do Jimny (a Suzuki zaczynałem od Samurai'a) kupiłem kilka dni temu Vitarę: 2016, ddis, AllGrip. W ramach oswajania słabo wyposażonej wersji chcę dołożyć zegarek analogowy. Okazuje się, że wiązka, jak wszystko na to wskazuje przewidziana do zegarka, jest wpięta do gniazda w multimediach Bosch. Co ciekawe, w zaślepce miejsce do jej "ślepego" podłączenia wykazuje ślady wyszarpnięcia złącza na siłę (urwany kawałek plastiku w miejscu zatrzasku złącza).
Wypiąłem wiązkę z Boscha i wszystko (chyba) działa. Zegarek kupię na polskim portalu aukcyjnym (choć drogo; może ma ktoś taniej na zbyciu?), podłączę, spróbuję, najwyżej oddam.
Ale gryzie mnie pytanie: po co wiązka była wpięta do (pasującego) gniazda w Bosch? Czy ma to coś wspólnego z synchronizacją czasu z GPS? Czy coś przestanie działać?
Pewnym wyjaśnieniem może być, że auto niedawno przywiezione z Włoch :-)
AP

Pewnie deska była przekładana (samochód po wypadku). U mnie było tak samo.


Na górę
Post: 12-12-2022, 18:03 
Offline

Rejestracja: 19-11-2012, 20:15
Posty: 12
Lokalizacja: podkarpacie
Po kilku miesiącach używania, zrobieniu kilkunastu kkm po Europie, po "oswojeniu" auta, po wyprowadzeniu/naprawieniu wielu problemów używając serwisówki ze schematami itd., w tym temacie dodam: zegarek środkowy jest synchronizowany z tym na wyświetlaczu kierowcy a one oba nie są synchronizowane z Bosch'em (i GPS).
Jak jest wiązka, zegarek podłączyć i działa.
dantes67: Auto było uszkodzone (prawe koło/zawieszenie), tego przy kupnie nie było wiadomo. Dosyć dobrze naprawione z użyciem części oryginalnych, ale kilka niedoróbek było. Wkład własny kilka kzł, praca własna i jestem zadowolony.


Na górę
Post: 26-12-2022, 22:26 
Offline

Rejestracja: 26-12-2022, 21:58
Posty: 3
Suzuki: Vitara
Ma ktoś może do sprzedania czerwonej ramki zegara? Ona różni się od tych z nawiewów mocowaniem.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]