Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 18-04-2024, 08:20

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10-04-2024, 19:23 
Offline

Rejestracja: 10-04-2024, 19:07
Posty: 1
Suzuki: Vitara II
Witam forumowiczów w moim pierwszym poście na forum.

Chcę kupić stalowe felgi na zimę do mojej Vitary 2015-
Na forum w wielu miejscach podawana jest informacja, że otwór centralny w felgach stalowych ma rozmiar 60.
Jednakże w wyszukiwarkach felg (np na oponeo.pl) dla tego modelu wyszukiwane są felgi z otworem centralnym 60,1 (np. tu: https://www.oponeo.pl/felga-stalowa/mag ... mw-r1-1947)
Czy te 0.1mm stanowi jakąkolwiek różnicę i czy te felgi z otw. centr. 60,1 są 100% legitne do Vitary? No i dlaczego występuje rozmiar zarówno 60, jak i 60,1 (np. wyszukiwarka felg w allegro posiada oba rozmiary) ?
I jeszcze jedna sprawa - czy felgi Magnetto Wheels i Alcar to porządne felgi (zasadniczo trudno znaleźć inne felgi innych marek do tego auta)?


Na górę
Post: 16-04-2024, 09:03 
Offline

Rejestracja: 30-01-2024, 08:13
Posty: 10
Lokalizacja: Konin
Suzuki: Vitara 2WD 1,4 K14D
Wielkość 0,1mm jest tak mała,że pewnie sprzedawcy zaokrąglają tą liczbę.
Kupiłem kiedyś MW do ojca samochodu, na zimówki. Nie polecam. Po kilku zimowych sezonach, sporadycznej jazdy, wyglądały jakby wyciągnięte ze śmietnika - tak pordzewiały.

Ja też kompletuje zestaw zimowy i wychodząc z założenia że najlepsze są oryginały zakupiłem na OLX.
Tutaj ostrzeżenie: gdybyś chciał kupić oryginalne, nowe felgi od gościa z Gdańska to sobie odpuść.
Gość wysyła inne niż te co są na zdjęciu. Na zdjęciu są nówki sztuki a dostałem "używki" z widocznymi śladami używania, czyli odpryskami farby od ich mocowania i rdzą w miejscach po nacięciach od kołpaków. Nie wspomnę o poobijaniu na rantach.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]