Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 19:13

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24-09-2017, 10:06 
Offline

Rejestracja: 24-09-2017, 10:01
Posty: 1
Suzuki: Vitara mk1
Witam serdecznie. Od niedawna jestem posiadaczem Vitary MK1 1.6. Samochód potrzebny mi do prac gospodarskich, dojazdów asfaltem ok. 10 km w jedną stronę. Żadnego terenu ciężkiego, co najwyżej bite drogi. Mieszkam w górach.
Obecnie Vitara stoi na kołach 225/80/15, opony letnie. Chciałbym zakupić opony zimowe. Od razu chce nadmienić, że chodzi mi o jak najtańszy zakup. Vitara potrzebna mi jest jedynie do pracy. Do normalnej jazdy mam samochód osobowy.
I tu pytanie, czy moge do tych felg założyć opony 195/65/15? Wszystkie inne 70, 75, 80 sa bardzo drogie. Myślałem o oponach bieżnikowanych.


Na górę
Post: 26-09-2017, 23:09 
Offline

Rejestracja: 26-09-2017, 23:03
Posty: 1
Suzuki: SX4
Kilka rad dla Ciebie kolego:
- żadnych opon bieżnikowanych, nalewek, regenerowanych
- nie polecam opon używanych nienzanego pochodzenia, starszych niż 5 lat, skruszałych, z bieżnikiem < 4 mm

Lepiej kupić nowe opony nawet gdyy miałoby to być opony chińskie, niż wspomniane powyżej.
Jakbyś potrzebował więcej porad czy info na ten temat to mogę ci polecić link http://wulkanista.pl/tanie-opony-zimowe/ gdzie gośiu pisze różnice między oponami używanymi klasy premium a nowymi ekonomicznymi czy wspomnianymi chińskimi. Ogólnie spoko lektura.

z tanich:
kormoran snowpro b2
dębica frigo 2


Na górę
Post: 26-12-2017, 22:40 
Offline

Rejestracja: 16-12-2017, 21:02
Posty: 4
Wystawiłem na forum koła zimowe 15 z dystansami za rozsądne pieniądze. Zobacz, może Cie zainteresują.
pozdrawiam
Darek


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]