Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 21:54

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 18-09-2021, 11:32 
Offline

Rejestracja: 23-08-2020, 20:31
Posty: 233
pojke123 pisze:
Panowie, czy widzicie przegląd po 1000km w aplikacji Suzuki?
W mojej Vitarze było wszystko widać nawet to co było robione przy zakupie auta, ale po ostatniej aktualizacji widzę tylko ze wymienili filtr oleju.


Na górę
Post: 18-09-2021, 14:24 
Offline

Rejestracja: 10-03-2021, 08:00
Posty: 418
Suzuki: Vitara Hybrid 4WD
pojke123 pisze:
Panowie, czy widzicie przegląd po 1000km w aplikacji Suzuki?

Tak. I to jedyne co widzę. Tzn. na początku aplikacja pokazywała wszystko co było robione w moje Vitarze, po aktualizacji prawie wszystko zniknęło i pozostał właśnie tylko ten przegląda po 1000km. Napisałem w tej sprawie do Suzuki Polska i dostałem taką odpowiedź: "Pan jako właściciel pojazdu widzi w historii tylko te zlecenia, które były płatne przez Pana. W związku z powyższym na chwilę obecną będzie to jedynie przegląd po 1000 km". Oczywiście odpisałem Suzuki Polska, że moim zdaniem lepiej było przed aktualizacją, gdy widziałem wszystkie wpisy serwisowe.

Ale żeby było zabawniej, to niedawno miałem naprawę gwarancyjną i ją tam widzę, czyli teraz mam przegląd po 1000km i tę ostatnią naprawę. Więc podejrzewam, że oni chyba jeszcze nie do końca ustalili, co chcą aby tam było widoczne, a co nie.


Na górę
Post: 05-10-2021, 07:44 
Offline

Rejestracja: 02-07-2021, 11:51
Posty: 16
Lokalizacja: Warszawa
Suzuki: s-cross 1.4 hybrid
mancipium pisze:
Mogę polecić Matsuoka Poznań, bo mnie nieświadome nie skasowali za robocizne po 1000km, na fakturze są tylko pozycje z filtrem oleju, uszczelką i olejem.

Świadomie. Bo przegląd pokrywa Suzuki. Ty płacisz tylko za materiały

_________________
SX4 S-CROSS 1.4 HYBRID 2021
BALENO III 1.2 2019


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]