Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 11:41

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14-05-2018, 12:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-05-2016, 07:34
Posty: 284
Lokalizacja: PO
Suzuki: S-Cross FL
W moim scross poliftowym kupionym w zeszłym roku zauważyłem praktycznie od początku że przy jeździe od około 120km/h szyby boczne kierowcy i pasażera tak jakby są luźne i lekko stukają o uszczelki. Myślałem że to minie z czasem. Nawet jak auto stoi to gdy lekko przycisnę szyby to słychać takie lekkie stukanie. Byłem z tym w ASO i niby coś tam poprawili. Efekt taki że tego luzu już niby nie ma ale teraz zauważyłem że jak jadę po nierównościach albo otworze lekko szybę kierowcy to stuka coś w drzwiach. I to jest bardzo regularne. Wystarczy że uchyle okno i troszkę wieje...miał ktoś ten problem?

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka


Na górę
Post: 14-05-2018, 13:39 
Offline

Rejestracja: 04-10-2016, 08:43
Posty: 142
Suzuki: S-Cross 1.4 AT AWD
Mam podobne obserwacje - u mnie tylko od strony pasażera. Zgłaszałem na rocznym przeglądzie, to teoretycznie coś regulowali w drzwiach, ale problem nadal się pojawia właśnie przy prędkościach 100-120 km/h. Nie zauważyłem luzu samych szyb, bardziej winie ułożenie uszczelek lub maskownic plastikowych - dźwięk dochodzi z okolic górnego narożnika drzwi.

Doraźnie pomaga domknięcie szyby - niby nic się nie przesuwa, ale widać sam docisk siłownika powoduje jakieś chwilowe zmiany ułożenia elementów.

_________________
Suzuki S-Cross FL 1.4 Allgrip AT Elegance Sun (2017)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]