Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 19:35

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 22-09-2015, 16:38 
Offline

Rejestracja: 04-05-2015, 13:22
Posty: 72
Mam do Was pytanie.
Sparowałem sobie dwa telefony z bluetoothem ale działa mi tylko z jednym. Muszę ręcznie przełączyć (funkcja "select Phone") aby korzystać z drugiego, oczywiście wtedy przestaje działać ten pierwszy.
Też tak macie?
Znajomy w superbie może swobodnie korzystać z każdego wykrywane są automatycznie.


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-09-2015, 19:57 
Offline

Rejestracja: 09-07-2015, 14:54
Posty: 73
Lokalizacja: Podlaskie
Suzuki: S-Cross
Radio standardowe posiada możliwość parowania do 6 telefonów, ale każdy telefon należy za każdym razem wybierać z setup Bluetooth -> select phone -> name phone (tak głosi instrukcja i ja tez nie znalazłem jakiegoś trick'a). Niestety te radio tak ma. Jest ok jak jest jeden właściciel z jednym telefonem. W pozostałych innych przypadkach już nie jest tak różowo.


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-09-2015, 08:02 
Offline

Rejestracja: 20-08-2010, 20:52
Posty: 456
Lokalizacja: Rzeszów
Suzuki: SX4
dekar pisze:
Znajomy w superbie może swobodnie korzystać z każdego wykrywane są automatycznie.
to potwierdzam, ale dotyczy to wszystkich urządzeń BT z jakimi kiedykolwiek się zetknąłem w ciągu ostatnich 15lat. Sparowanie z czterema telefonami i automatyczne łączenie z ostatnim używanym. Jeśli go nie ma - automatyczne połączenie z kolejnym z listy. Jeśli w S-Cross działa to inaczej to zrobili mocny krok w przód, a przy okazji dwa kroki do tyłu jak mawiał W.I. Lenin ;) Nie ma jakiejś opcji do zaznaczenia pt. automatyczne łączenie?


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-09-2015, 09:59 
Offline

Rejestracja: 04-05-2015, 13:22
Posty: 72
No to kiepsko. Siedziałem nad ustawieniami bluetootha trochę czasu i nic nie znalazłem co by automatyzowało przełączanie się urządzeń. Mam dwa telefony służbowy i prywatny więc dla mnie taka sytuacja to problem 😞

_________________
S-Cross Elegance AllGrip 1.6 benzyna (rocznik 2014)


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-09-2015, 19:55 
Offline

Rejestracja: 20-08-2010, 20:52
Posty: 456
Lokalizacja: Rzeszów
Suzuki: SX4
dekar pisze:
Mam dwa telefony służbowy i prywatny więc dla mnie taka sytuacja to problem 😞
chyba czas na telefon DualSIM ;) ale jak faktycznie jest tak jak piszesz to porażka :(


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-10-2015, 18:15 
Offline

Rejestracja: 04-01-2008, 22:05
Posty: 59
Lokalizacja: Mysłowice
Nie spotkałem się z sytuacją, aby radio parowało jednocześnie więcej niż 1 telefon.
W hyundaiu np. ustawiasz kolejnośc który ma być pierwszy.

_________________
Krzysztof


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-10-2015, 08:36 
Offline

Rejestracja: 08-03-2008, 00:02
Posty: 275
Lokalizacja: Suwałki
W fordzie to samo - zapamiętać można wiele urządzeń ale wybiera się też kolejność łączenia - nie da się 2 jednocześnie.


Na górę
Post: 22-04-2016, 20:25 
Offline

Rejestracja: 22-01-2016, 21:14
Posty: 115
Dzisiaj miałem po raz pierwszy problem z tym urządzeniem, który chyba nawalił, zobaczę w następnych dniach czy są nawroty. Chodzi o to, że dzwoni, ja odbieram ale telefony milczą - ani ja nikogo nie słyszę, ani osoba po drugiej stronie mnie nie słyszy. Kiedy ja dzwonię to nawet nie słychać sygnału dzwonienia. Kiedy silnik jest wyłączony i rozmawia się normalnie to wszystko jest ok. Początkowo myślałem, że to wina telefonu ale teraz wiem, że to wina bt...nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale z godzinę przed tym kiedy to zaobserwowałem włączył się alarm w samochodzie. Zostawiłem uchylone okna w zaparkowanym samochodzie i jak wiatr szalał to alarm się załączył. Tak na marginesie - bardzo nadgorliwy ten alarm... :)
Miał ktoś z Was kiedyś podobny problem ?


Na górę
Post: 06-09-2016, 19:32 
Offline

Rejestracja: 29-03-2016, 21:29
Posty: 8
Suzuki: s-cross
Witam,
Mam problem z parowaniem telefonu (nie jest znajdowany przez bluetooth samochodu). Mam LG K4 (bluetooth 4.1, android 5.1).
Może ktoś ma jakiś pomysł. Inny "pożyczony na próbę" telefon został znaleziony.


Na górę
Post: 05-03-2018, 09:16 
Offline

Rejestracja: 30-05-2012, 09:22
Posty: 27
Prawie 3 miesiące od zakupu działało wszystko w porządku tzn sparowanie samochodu z telefonem. Poprzez bluetooth dało się rozmawiać albo telefonem Iphone żony albo moją Nokią. Od wczoraj nagle nie da się sparować iPhone poprzez bluetooth z Suzuki. Wyłączyłem bluetooth w Noki i dalej nie da się sparować iPhone z Suzuki. Czy możecie pomóc? Czy mam jechać z tym do serwisu Suzuki? W sumie auto jest na gwarancji. Wcześniej zauważyłem też że często rozmowy były np przerywane, to też jest coś nie tak.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]