Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 16:56

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-04-2018, 09:06 
Offline

Rejestracja: 16-05-2015, 23:51
Posty: 10
Suzuki: Swift 1.0 GL
Witam wszystkich, mam problem z moim Suzuki, otóż od pewnego czasu podczas jazdy słychać z przodu samochodu piski, jakby z prawego przedniego koła i dzieje się tak podczas jazdy na wprost i czasami przy skręcaniu kierownicą w lewo. Czasem mogę przejechać kilkanaście kilometrów i jest cisza, ale i tak te piski wracają od czasu do czasu. Wczoraj przejechałem około 70km w jedną stronę i na końcu trasy już piszczenie było dość głośne i po zaparkowaniu czuć było zapach jakby spalonej gumy, taki smrodek jakby po "paleniu gumy". Podjechałem sobie zrobić geometrię kół i faktycznie przód był rozjechany i kierownica lekko krzywa, wszystko mi poustawiali i myślałem, że problem z głowy ale piszczenie znów wróciło.
Byłem z tym u mechanika, ale stwierdził, że auto ma już swoje lata i te piski raz są a raz nie i mam dopiero przyjechać gdy będzie cały czas piszczeć bo wtedy wiadomo, że "coś jest zepsute". Miał ktoś podobny problem lub ma pomysł jaka jest przyczyna mojego problemu?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]