Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 13:23

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26-02-2017, 16:49 
Offline

Rejestracja: 26-02-2017, 16:37
Posty: 1
Suzuki: swift glx 1.4
Witam, być może pojawiały się tego typu tematu już na tym forum ale mam nietypową sytuację ze swoim swiftem i prosiłbym o pomoc w znalezieniu przyczyny.

Przez długi okres czasu miałem problemy z akumulatorem, kiedy była sroga zima. W końcu wczoraj zakupiłem nowy akumulator (auto stało na parkingu ok. 2tygodni bez ruchu). Po pierwszym testowym odpaleniu auta wszystko wydawało się być w porządku. Po ok. 2 godzinach musiałem gdzieś jechać więc odpaliłem go znowu i na początku pojawiły się jakieś dziwne skoki obrotów które po chwili sie uspokoiły, uznałem że wszystko się unormowało więc jadę! po wyjeździe z parkingu auto zaczęło się dławić i zgasło. Nie mogłem po tym go kompletnie odpalić więc stwierdziłem że zalałem świece. Następnego dnia podejscie numer dwa: przekręcam zapłon, samochód odpalił no to jadę. Zdążyłem pojechać na stację, dolać mu benzyny po czym w drodze powrotnej pojawiły się znowu niestabilne ruchy wskaźnika obrotów, samochód przydławił się kilka razy, nawet dwa razy zgasł ale dało się go uruchomić, niestety za trzecim razem zgasł na środku skrzyżowania na amen i znów nie chce się uruchomić.

Pytanie do Was, czy to faktycznie jest kwestia zalanych świec? czy może te świecie właśnie kończą swój żywot? czy może ja w ogóle myślę w złym kierunku ?
autko to z suzuki swift 1.4 benzyna z 1996r.

dzięki za pomoc z góry.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]