Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 19:16

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06-04-2013, 13:55 
Offline

Rejestracja: 29-03-2012, 22:46
Posty: 6
Witam.

Od dawna mam problem z obrotami w swoim suzuki. W warsztacie stwierdzili że nie pali na jeden tłoczek, naprawili (przyczyną było fałszywe powietrze) i obroty jak przed naprawą nieraz na jałowym biegu kiedy się przegazowało potrafiły utrzymywać przez 10 sekund 1500 obrotów po czym spadały do 1000/1100 leciutko falując, tak teraz niby jest lepiej, auto chodzi o wiele lepiej, ale dalej jest problem, ponieważ przy prze gazowaniu obroty schodzą płynnie do około 1200obrotów, potem wolno spadają do 1100, na chwilkę się zatrzymują, po czym spadają raz na 1000, raz na 900. Trochę mnie to martwi.

Chciałem się zapytać posiadaczy Suzuki Swifta Mk4/Mk5 jak u was jest z obrotami, bo może po prostu ten typ tak ma... chociaż wątpię. Zamieszam filmik:

http://youtu.be/Udzrmcw7FxE

Myślicie że obroty są ok? Bo mi się wydaje że nie bardzo i przyczyną może być silnik krokowy który jest jak szukałem przez neta nie łatwym obiektem do znalezienia...

Proszę o pomoc.

Dzięki


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]