Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 22:41

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-05-2012, 15:56 
Offline

Rejestracja: 28-12-2011, 16:35
Posty: 140
Witam, jakie było moje zdziwienie i ogromne wnerwienie kiedy podczas zjazdu z ronda usłyszałem jeden wielki dźwięk uderzenia metalu. Co się okazało??? Że odpadły osłony termiczne tłumika... Auto ma 3 lata i 20000tys przebiegu i takie rzeczy??? Zgłosiłem w serwisie czekam na finał. Niestety ale przez takie rzeczy moje dobre nastawienie do Suzuki trochę osłabło...(wszystko będzie płatne bo Splashowi niedawno skończyła się gwarancja, to co będzie później?...)

Uzupełnienie
No i po serwisie. Na szczęście jestem zadowolony. Jeśli chodzi o te osłony tłumika to koszt takowych to 500zł. Dużo za dużo jak za kawałek blach ale pan w serwisie polecił że lepiej zrobić dobrą konserwacje podwozia preparatem który przy okazji też tłumi niż montować te osłony. I faktycznie tak zrobię. Tylko tu moje pytanie czy znacie kogoś kto mógł by to DOBRZE zrobić?? Zależy mi na tym. Najlepiej na Śląsku.

Jeden temat - jeden problem. Poza tym nie piszemy dwu komentarzy pod rząd, ale używamy opcji "Zmień" - Sebastian


Na górę
 Tytuł:
Post: 18-05-2012, 07:04 
Offline

Rejestracja: 22-10-2006, 10:19
Posty: 725
Osłona tłumika nie ma bynajmniej za cel wygłuszać lecz osłaniać podwozie od przegrzania rozgrzanym tłumikiem :idea:


Na górę
 Tytuł:
Post: 18-05-2012, 14:27 
Offline

Rejestracja: 28-12-2011, 16:35
Posty: 140
Wiem, że one są termiczne, ale chodzi o to że konserwacja przy okazji troche wytłumi zawieszenie oraz zabezpieczy. Wiec ponawiam moje pytanie. Czy znacie kogoś kto mógł by to DOBRZE zrobić, zakonserwować?? Najlepiej na Śląsku.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]