Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 05-06-2024, 03:25

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29-12-2009, 11:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-04-2009, 11:41
Posty: 19
Ukradli mi kołpaki (pomimo, że miałem opaskami ściagającymi zabezpieczone). Ponieważ nie zamierzam kupowac oryginalnych kolpaków (bo mi znow ukradną) mam pytanie, czy jest jeden standard kołpaków, czy tez każdy producent/model ma inne kołpaki.
Na allegro widzę, że są takie (nieorginalne) opisane, ze pasują do suzuki, ale mnie się podobają inne.
Czy to ma jakieś znaczenie ? Czy tez obojętnie jaki kołpak (fa felge 15'' - bo takie są w suzuki splash) będzie pasował?


Na górę
 Tytuł:
Post: 29-12-2009, 12:26 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12254
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Każdy 15" powinien pasować. W razie wątpliwości najlepiej podjechać pod sklep i przymierzyć.
Tylko kup sobie od razu 5 albo 6 ;) W Baleno miałem nieoryginalne i każdej zimy traciłem jeden, np. przy wyciąganiu lubią pękać.


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-12-2009, 16:48 
Offline

Rejestracja: 22-10-2006, 10:19
Posty: 725
One już zapewne są gdzieś TUTAJ :zly:

Cóż - miałem ten problem z Peugeotem, gdzie oryginalne kołpaki w serwisie kosztują, jakby były ze złota... śledziłem aukcje na Allegro, kupiłem dwa komplety używane w dobrej cenie /baczyłem, by nie dać zarobić złodziejowi :!: / i jakoś wystarczyło na rok... kołpaki firmowe są robione z lepszego plastiku i ich zaczepy mają zdecydowanie mniejszą tendencję do pękania, więc radzę, byś kupił właśnie takie /jeśliś nie esteta, to cóż z tego, że będzie na nich logo na ten przykład Lexusa :P ;) /.


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-12-2009, 22:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12254
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
bluedog pisze:
kołpaki firmowe są robione z lepszego plastiku i ich zaczepy mają zdecydowanie mniejszą tendencję do pękania, więc radzę, byś kupił właśnie takie /jeśliś nie esteta, to cóż z tego, że będzie na nich logo na ten przykład Lexusa :P ;) /.

1 - to oczywistość, oczywista zresztą ;)
2 - z Lexusem zginą jeszcze szybciej, a może nawet z samochodem :D


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]