Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 09:29

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25-03-2019, 01:10 
Offline

Rejestracja: 19-03-2019, 22:25
Posty: 1
Suzuki: Kizashi
Szanowni,

poszukuję warsztatu, który zna ten model Suzuki (mój to 2010, CVT, 4x4, 178).

ASO odpada, tam tylko wpadam po pieczątki, bo słabiutko, jeśli chodzi o jakieś merytoryczne rozpoznanie.

Mam "stały" warsztat przy pracy, są OK, ale tam mi zrobią, jak im palcem pokażę to, co mają wymienić.

A mnie interesuje miejsce, gdzie jak poproszą o zbadanie stanu samochodu, bądź układu to faktycznie to zrobią, a nie popsrawdzają ogólnie, jak w stacji diagnostycznej.

Np. obecnie potrzebuję rozwiązać problem, który mam od jakiegoś czasu. Tzw. "whining noise" podczas odpalania i dodawania gazu, głównie przy małych obrotach. Po zakupie, jak odpaliłem, był przyjemny bas, a teraz basowej końcówki już nie ma, tylko jęczenie, jak świder. W warsztacie, czy ASO nie dostrzegają problemu, wszak wszystko działa. Nie rozumieją, że szlag mnie trafia od tego dźwięku. Na forum klubu Suzuki Kizashi w USA powiedzieli mi, że to pewnie alternator umiera.

Zatem, co o tym myślicie, zarówno o usterce, jak i owym godnym polecenia warsztacie, znacie taki w Warszawie/pod Warszawą?

Dziękuję.

Paweł


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]