Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 15:32

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 01-04-2011, 20:02 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-08-2007, 19:54
Posty: 1138
Lokalizacja: 3-miasto
Przegooglałem forum, ale nic nie znalazłem na temat świateł przeciwmgłowych przednich do Jimnika. W przednim zderzaku Jimnika 2001 mojej żony (2001 to rok produkcji fury, a nie data ur. mojej żony :lol: ) są zaślepki, które chcę zastąpić światłami, jak w tytule. Które, wg Was będą odpowiednie ?
1. Od Liany,
2. Od Ignisa,
3. Czy od Wagona :?:
Ja obstawiam te ostatnie, bo pasują do Swifta 2000r. a nie sądzę, żeby Suzuki do każdego modelu projektowała nowe światła.


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2011, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08-08-2008, 19:39
Posty: 1132
Ja obstawialbym raczej na:
2. Od Ignisa,

Rowniez nieco pogooglowalem i znalazlem swiatla innego producenta (takze zadne oryginalne Suzuki): zajrzyj tutaj
Jezeli klikniesz pod zdjeciem na "Passende Fahrzeuge" to ukaze sie bardzo dluga lista marek/modeli do ktorych powinny pasowac.
Pod koniec listy znajdziesz Suzuki (NGV, Ignis II, Swift Mk6), dlatego obstawialbym raczej na Twoj "numer 2".

Nie zastanawiales sie jednak czy nie byloby sensowniej umiescic tam swiatel do jazdy dziennej?
Tak z reka na sercu, jak czesto uzywasz przeciwmgielnych w swoim SX4 ...
...bo ja wlasciwie tylko podczas rutynowych kontroli oswietlenia. na przyklad przed wyjazdem w dluzsza trase ;)


Ostatnio zmieniony 02-04-2011, 15:50 przez SX4ever, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł:
Post: 02-04-2011, 13:38 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-08-2007, 19:54
Posty: 1138
Lokalizacja: 3-miasto
SX4ever pisze:
...Nie zastanawiales sie jednak czy nie byloby sensowniej umiescic tam swiatel do jazdy dziennej?
Tak z reka na sercu, jak czesto uzywasz przeciwmgielnych w swoim SX4 ...
...bo ja wlasciwie tylko podczas rutynowych kontroli oswietlenia. na przyklad przed wyjazdem w dluzsza trase ;)

Zastanawiałem się, ale chciałem pójść na skróty jeśli chodzi o mocowanie. Co do przeciwmgłowych w SX-4 to mam go ponad trzy i pół roku, a świeciły może trzy godziny. Dlatego myślę o module załączającym je na 50% mocy, żeby "robiły" za dzienne. I ten sam patent chciałem zastosować w Jimnym. Pomyślę jeszcze.
Dzięki za linka.


Na górę
Post: 15-04-2017, 21:25 
Offline

Rejestracja: 02-01-2016, 21:53
Posty: 14
Odświeżam temat świateł przeciwmgłowych/ dziennych do Jimny. Mam pytanie czy w Jimnym z 2004r., w którym zderzak ma okrągłe zagłębienia na te światła, to zagłębienia te są wklejanymi zaślepkami, czy też fabrycznie stanowią całość i otwory te trzeba zwyczajnie wyciąć?


Załącznik:
Przód (Kopiowanie).jpg


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]