Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 12-05-2024, 06:34

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28-12-2008, 13:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28-12-2008, 12:45
Posty: 4
Lokalizacja: Manasterz
Jestem nowy :D witam wszystkich raz jeszcze,
Problemy mam dwa - pierwszy, gość zgubił korek wlewu paliwa -zastąpił go jakimś tam uniwersalnym ale to nie załatwienie sprawy. Jestem z okolic Jarosławia a w serwisie suzuki zażyczyli sobie 260zł. Myślę że przesadzili i dlatego nie kupiłem. Liczę na waszą pomoc w tej sprawie.

Sprawa druga jest troszkę poważniejsza... nie jest to mój pierwszy samochód i nie pierwszy terenowy bowiem miałem vitare z silnikiem 2.0. Według mojej subiektywnej oceny (a nie chce się narażać bo to jest mi zbędne:) samurai jest 3 klasy lepszy. Natomiast problem dotyczy spalania. Pytanie moje do was - czy 1996 to ostatni rocznik z ssaniem automatycznym? Czy istnieje możliwość sprawdzenia tego wizualnie?

Jeszcze jak już się rozpisuje to na pierwszych dwóch biegach jakość tak szarpie sprzęgło - czy to problem poważniejszy czy może wystarczy jakaś regulacja? Auto jedzie dobrze - prosto, czuć że zdrowe ale to wszystko mój pkt widzenia- proszę jeżeli ktoś jest mocny w tym temacie -Pomóżcie :D


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-12-2008, 14:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-12-2007, 15:55
Posty: 90
Lokalizacja: Bielsko-Biała
1. Jeżeli masz (miałeś) korek wkręcany do szukaj do tico.
2. Silnik jest na wtrysku, "ssanie" to dodatkowa dawka paliwa sterowana przez komputer. Można spróbować wymienić czujnik temp. dla kompa, zdarza się że oszukują i "ssanie" działa za długo.
3. Na szarpanie sprzęgła raczej regulacje nie działają, zapewne tarcza sprzęgła jest już przytarta.

_________________
Daniel


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-12-2008, 19:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28-12-2008, 12:45
Posty: 4
Lokalizacja: Manasterz
Dzięki wielkie:) pozdrawiam:)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]