Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 25-04-2024, 08:51

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20-11-2015, 11:16 
Offline

Rejestracja: 25-06-2015, 07:20
Posty: 5
Drodzy forumowicze mam problem ze znalezieniem przegubu do mojego auta. Po krótce opiszę mój problem. W momencie zakupu samochodu zobaczyłem, że z jednej kuli wycieka olej. Zgodnie z opisem na forum wymieniłem cały komplet uszczelniaczy od półośki, łożyska zwrotnicy i uszczelniacze kul. Wszystkie rzeczy zamawiałem osobno aby mieć pewność co sam zakładam więc łożyska koyo, uszczelniacze kul oryginał suzuki itp. Pomimo tej roboty zaczęło mi coś hałasować po lewej stronie. Obstawiłem, przegub i zamówiłem zamiennik japanparts lecz nie po VINnie lecz po samochodzie (znajomy który zamawiał dla mnie części mówił iż nie ma różnych rodzajów przegubów w zależności od silnika czy diesel czy benzyna ma to samo).
Jakie było moje zdziwienie gdy przegub nie pasował ma 19 zębów wewnątrz moja półoś ma 20.
Pojechałem więc do serwisu suzuki i podobno nie przewiduje się wymiany przegubu jako takiego tylko całe półosie (2500 netto za komplet)

Moje auto to jimny santana cabrio z roku 2002 silnik 1,3 G13BB
VIN VSEFJB33C00115670

Proszę o pomoc w doborze przegubu


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]