Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 15:07

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-06-2016, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-06-2016, 11:21
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław
Suzuki: DR 250
Witam!

Nowy nabytek zawitał do mojego garażu - Suzuki DR 250 z 1984 lub '83 roku ale niestety nie pojeżdżę dopóki nie rozwiążę pewnego problemu - mianowicie nie posiadam oryginalnego modułu zapłonowego! Dzwoniłem już do salonu Suzuki - tam szybko sprowadzili mnie na ziemie informacją, że moduł będzie do 10 dni za jedyne 1775 PLN :) I tutaj zrozumiałem, że opcja nowy oryginalny odpada, opcja oryginalny używany też ciężka bo szukam i szukam i nic znaleźć nie mogę. Pozostała opcja zamiennik - mam już moduł zapłonowy CDI (zamiennik) ale nie wiem czy on jest w ogóle dobrze podpięty - ktoś ma trochę pojęcia na ten temat?

Dodam tylko, że motocykl działa i jeździ jak podepnie się mu oryginalny moduł, takowy udało się znaleść i podpiąć z innego motocykla.

Wieczorem dodam zdjęcia tego co już podpiąłem, machnąłem kopką kilka razy ale iskry brak.

Zrobiłem kilka fotek tego modułu i okablowania -> https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

Jest szansa to jakoś tak połączyć aby była iskra?

_________________
Suzuki DR 250 '84


Na górę
Post: 15-11-2017, 11:49 
Offline

Rejestracja: 15-11-2017, 11:40
Posty: 1
Witam, posiadam dr 250 z 1986, ale nie mam modułu i cewki zapłonowej. Udało Ci się podłączyć ten zamiennik? Pozdrawiam


Na górę
Post: 21-06-2018, 07:01 
Offline

Rejestracja: 15-06-2018, 09:06
Posty: 8
Suzuki: GS500
Częsci w salonach zawsze bedą bardzo drogie, narzucają sobie wysokie marżę i stąd ta kwota w tysiącach. Radziłbym Ci poszukać jeszcze w sklepach takich jak ten usunięty link - czoboki Zanim zdecydujesz sie nie przerobienie połowy zabytkowego moto na potrzeby instalacji zamiennika.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]